Wpis z mikrobloga

Drogie panie, z okazji Dnia Kobiet życzę sobie i Wam dostępu do aborcji bez podawania przyczyny! Legalnej, bezpiecznej i darmowej (ʘʘ)

Dodatkowo chciałam przypomnieć, że nigdy nie jesteś sama, więc jak potrzebujesz i CHCESZ wykonać aborcję to możesz skontaktować się z którymś z poniższych numerów :)

36/x

#aborcja #codziennepowiedzkomus <- tag do czarnolistowania/obserwowania

Kochani, jak już Was wołam to nie musicie plusować komentarza z wołaniem! Ułatwia mi to znacznie wpisywanie nowych osób na listę, bo nie korzystam z mirkolist tylko mam plik, do którego wklejam sobie plusujących. :)

JEŻELI JEDNAK JESZCZE CIĘ NIE WOŁAM, TO PLUSUJ ŚMIAŁO PIERWSZEGO KOMCIA Z WOŁANIEM
Amishia - Drogie panie, z okazji Dnia Kobiet życzę sobie i Wam dostępu do aborcji bez...

źródło: comment_1615226837OcJbJWpqK4Py2bdlauvuTz.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SonGocha99: no codziennie to jest trudno, staram się przynajmniej raz na tydzień, jak jestem na wakacjach za granicą to normalnie codziennie a po powrocie do Polski w te dni, w których nie mogę to staram się chociaż duchowo abortować, trzeba sobie radzić
  • Odpowiedz
@jakkenibarbinaimprezewpadli: ja bym nie chcial żeby moja dziewczyna musiała rodzić potwora który ją zabije, zesra się i zdechnie. Prawdę mówiąc mi nie robi różnicy prawo dopóki granice są otwarte a ja utknalem tu chwilowo przez covid.

Ale są kobiety które wyjechać nie mogą. Na przykład wymagające ciągłej opieki w szpitalu, będące w areszcie, więzieniu, domu dziecka, wszelkich instytucjach penitencjalnych, opiekuńczych i podobnych. To dla nich walczę by nikt nie musiał
  • Odpowiedz
@Amishia: ostatnio słychać, że katolickie parszywce planują zorganizowaną akcję nękania prokuraturą NGO-sów ułatwiających bezpieczną aborcję. Trzymajcie się tam i nie dajcie się zastraszyć! (òóˇ)
  • Odpowiedz
@Amishia:
zakazano aborcji w Czechach? zamknięto klinki ze stronami po polsku? o co właściwie chodzi w tym wpisie? skoro aborcja ma być darmowa to czemu np. powiększanie piersi albo przeszczepy włosów mają nie być?
  • Odpowiedz
zakazano aborcji w Czechach?


@vvvariacik: Rozumiem że jak ci każą chodzić z garnkiem na głowie to też powiesz "yyy ale o co chodzi, w innych krajach nie nakazano" xD

skoro aborcja ma być darmowa to czemu np. powiększanie piersi albo przeszczepy włosów mają nie być?


Nie widzisz różnicy między ważnym zabiegiem medycznym od którego może zależeć życie a powiększaniem se cycków? Mądry ty jesteś? Pytanie retoryczne bo wiem że niezbyt.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@KELO9550: Doceniam troskę i bardzo miło, że to napisałeś, choć wydźwięk jest niemiły.

Podpowiem Ci coś - nie każdy o tym wie, że można używać słów pod wyszukiwarkę. Nie każdy w tym siedzi, a nawet się interesuje.
I nie, nie robię tego dla plusów i atencji. Jakbym chciała to robić dla plusów i atencji to bym pokazała dupe.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@vvvariacik: czyli rozumiem, że powinniśmy się w ogole cofnąć do średniowiecza? Przecież w sąsiednich krajach idą z duchem czasu to my nie musimy.

We wpisie chodzi o namiar na aborcję.

Zbyt male piersi lub lysienie nie wpływają az tak na zycie osób, jak niechciana ciąża.
  • Odpowiedz