Wpis z mikrobloga

Ekipa to ładny Januszex xD

Asystent do dyspozycji 24/7 za 2.5k xDD
Asystenci zwalniają sie bo byli zbyt zestresowani. Ta jasne. Po jednym dniu z Melepetą miałbym dość.

Z rozmowy z Dzodzo można wywnioskować że sami muszą płącić za wyjazd do Dubaju, USA. Przecież oni byli tam w pracy. Powinni im opłacić przelot, noclegi i wyżywienie. Jedziesz za własne pieniądze i jeszcze masz pracować dla Januszy xDD
Ciekawe ile płacą na innych stanowiskach.

Nie jest kolorowo w tym biznesie. xDDDDD
#friz
dawid131 - Ekipa to ładny Januszex xD

Asystent do dyspozycji 24/7 za 2.5k xDD 
As...
  • 35
@Siman trzeba być niezłym ingorantem żeby nie kojarzyć Friza


@karolzzr: No już nie przesadzaj. Nie każdy siedzi ciągle na youtube, ogląda filmy z karty trending i nie każdy wie kto to jest. Ja akurat się dowiedziałem i zobaczyłem parę filmików. Niektóre były całkiem zabawne i chciałem też zrozumieć fenomen popularności tych filmów, bo też mam ponad 30 lat i chyba nie jestem w głównej w grupie docelowej odbiorców tego contentu, ale
@dawid131: Na filmie jest to źle ujęte, ale miała zarabiać 5k, bo była do dyspozycji Tromby i jego szmuli. Dyspozycyjność od 10-00. Wcale to tak źle nie wyglada, są takie dni gdzie #!$%@? od rana, a tez takie gdzie nic nie robisz. Laska nie wytrzymała psychicznie, bo nie miała czasu na życie prywatne, ale wiedziała na co się pisze podpisujac umowę.