Wpis z mikrobloga

Dzień kobiet, czyli chyba najbardziej bluepillowy dzień roku. Bety i wszelkiego rodzaju spermiarze w porywach do 3/10 będą dzisiaj wypisywać na różnych portalach o tym, jakie to są one ukochane, totalnie zapominając o swojej nikłej godności. Taki osobnik myśli, że wtedy jakaś mu popuści z litości, lecz najczęściej kończy to się na ręcznym i dalszym wypisywaniu głupot, toteż niszczeniu rynku matrymonialnego. Chady bowiem dzisiaj będą mieć kolejny pretekst do poruchania i to zrobią bez zbędnych, spermiarskich tekstów. Tylko niższej klasy ludzie będą się uniżać, by dać sobie nadzieje na choćby malutki kawałek tortu.

Jeszcze rok temu chodziłem bardzo rozdrażniony z tego powodu. Jednakże gdy poukładałem sobie pewne rzeczy w głowie, samoistnie wypisałem się z tego nierównego wyścigu o cipie i polecam to każdemu, komu sperma nie zalała jeszcze dostatecznie mózgu. W innym wypadku: róbcie, co robicie spermiarze. Plus z tego taki, że dajecie przynajmniej rozrywkę i nawet przegryw - taki jak ja - się z was śmieje.
#przegryw #stulejacontent ##!$%@? #spermochlip #spermiarzalert #rozowepaski
  • 6
Jeszcze rok temu chodziłem bardzo rozdrażniony z tego powodu. Jednakże gdy poukładałem sobie pewne rzeczy w głowie, samoistnie wypisałem się z tego nierównego wyścigu o cipie


@Przychlast: teraz jesteś tak bardzo nierozdrażniony, że aż tworzysz wpisy z ujściem swojego bólu tyłka xd Wszedłeś w towarzystwo, które zajmuje się głównie chodzeniem w kółko i wykrzykiwaniem, że nienawidzą kobiet xD