Wpis z mikrobloga

Założyłem konto w stantanderze i żeby nie płacić za kartę oraz dostać tam jakieś bonusy muszę wykonać daną ilość transakcji kartą. Teraz pytanie czy doładowanie revoluta kartą jest liczone jako taka transakcja?
#santander #revolut
  • 13
@PepeXD: są jako quasi cash. Kiedyś doładowywałem Revoluta kredytówką Santandera teraz to nie działa, bo doładowanie Revoluta Santander traktuje jako transakcja gotówkowa zdalna (quasi cash).
@PepeXD: mam ustalone transakcje gotówkowe na karcie kredytowej na 0 zł. Jak próbuję doładować Revoluta, to jest napisane "przekroczenie limitu". Zadzwoniłem na infolinię i konsultant mi powiedział, że Revolut jest traktowany jako transakcja gotówkowa quasi cash.
@dziobnij2: o widzisz, czyli mój konsultant mówi prawdę. Ja się o tym przekonam pod koniec tego miesiąca, bo założyłem sobie konto firmowe, w którym zwracają 3% (do 150zł) czyli muszę mieć płatności na 5000 zł :) Kartę dostałem pod koniec miesiąca, udało mi się fizycznie zrobić ok. 3000, a pozostałe 2000 "przerobiłem" revolutem. Ciekawe jak to podliczą (wypłata ma być na koniec marca).
@PepeXD: Faktycznie jest tak jak pisałeś, niezależnie czy debotawa czy kredytowa, visa liczona jako quasi cash i prowizja a mastercard normalnie jako transakcja bezgotówkowa bez prowizji. Byłem w banku zamówiłem nową kartę i po problemie. Dzięki za odpowiedzi, pozdro