Wpis z mikrobloga

Mam switcha od 2 lat, mialem raz kilku godzinne podejscie do zeldy botw, ale bardzo odstraszylo mnie...sam nie wien co. Nie przepadam za jrpg a ta gra mi sie z nimi kojarzyła. W tamtym tygodniu postanowiłem dać drugą szanse i zakochałem sie. Ta gra jest cudowna pod każdym aspektem. Nabiłem już 30h a bardzo nie chce, aby sie kończyła (i nie jestem typem gracza, ktory robi gry na 100%)Ale był ze mnie dzban, jak mówiłem, ze ta zelda nie jest dla mnie.... Co ja zrobię, jak ją przejdę ?
#nintendoswitch #switch #nintendo #zelda
  • 19
Dobrze wiedzieć. Właśnie słyszałem że "generalnie podoba się każdemu poza małymi wyjątkami". Kto wie czy te wyjątki po prostu za wcześnie nie odpuściły ;D
A powiedz mi, bo wstyd się przyznać ale mój angielski jest na mocno średnim poziomie. Znajomość języka jest tam bardzo ważna?
@Yuutsu: jrpg zawsze kojarzyły mi się z bardzo długimi liniowymi grami, często z wydziwianymi postaciami i niezrozumiałym, raczej staroangielskim tekstem (jest tak np. w Final Fantasy XIV), często turowe - ale po Zeldzie mam zamiar spróbować FF VII remake na PS4 albo Xenoblade na switchu i może zowu stuknę się w klatę :)
@final_riot: No jrpg zazwyczaj stawiają na fabułę i/lub postaci a gameplay to kwestia poboczna. Jak lubisz turówki to gatunek idealny, jak nie to może być różnie. FFVII to dobry wybór ogólnie ale to już action rpg niż jrpg.