Wpis z mikrobloga

Od pierwszej gali regularnie kupuję PPV fame mma, ale nie dlatego, że lubię Boxdela czy innych włodarzy, a dlatego, że mimo wszystko dają jakąś rozrywkę i uważam, że była ona godna swojej ceny. Można się pośmiać, spędzić fajnie czas na tagu bo niektóre memy i wpisy to jest mistrzostwo świata. No, ale żeby nie było to dostęp do KSW czy FEN-u też regularnie jest wykupowany, bo po prostu lubię mma i czy to jest czysto freakowe (mimo, że parę pojedynków w fame jest na nawet wysokim poziomie to jednak wole wspierać takie produkty niż szukać nielegalnych transmisji, bo nie lubię się #!$%@?ć.

Nigdy nie miałem żadnych problemów z transmisją - przez 8 gal może miałem jedną ścinkę i to tyle. No, ale dzisiaj mocno się zawiodłem. Najlepsze, że zero informacji czy przeprosin od włodarzy. Podejrzewam, że zamiotą sprawę pod dywan. Z mojej strony na pewno już PPV nie wykupię no chyba, że faktycznie poczują się winni i po prostu dadzą darmowy dostęp do kolejnej gali. Proponuję pisać ogólnie Wszystkim pokrzywdzonym reklamację. Nawet jak nie odpiszą, to niech wiedzą ilu ludzi dzisiaj #!$%@?. Uważam, że mocno dostaną po kieszeniach bo przeglądając sociale, to #!$%@? wiele osób, A co do samej gali, sportowo dało się to oglądać poza walką wieczoru. No, ale nie ukrywam, była to wg mnie najgorsza gala ze wszystkich.

#famemma #mma
  • 7
@Jrv20: Jakby to byla pierwsza lub druga gala to bylbym w stanie zrozumiec, ale nie #!$%@? na dziewiatej xd Za miesiac jubileuszowa, najbardziej glosna gala ze wszystkich i duzo osob im juz nie zaufa. 20 zl to nie jest jakas wielka kwota, ale no ja sie czuje wyruchany. A najlepsze, ze na poczatku myslalem ze to wina neta XD ale no patrze na telefon a tam chodzi jak tralalalala. Jedynie darmowy