Wpis z mikrobloga

Wrzuciłem ciekawe znalezisko z filmem dokumentującym próbę zdobycia jednej z gór masywu Annapurny w Himalajach ekstremalnie trudną trasą. Niestety tagi które użyłem obserwuje wąskie grono entuzjastów. Wiele osób nie ma teraz na wykopie lub są, ale widzieli już dokument (jest z 2017 roku) i nie uważają, że warto obejrzeć go jeszcze raz. Dokumentu nigdy nie było na wykopie, ma super ujęcia, dobrze dobraną muzykę i może spodobać się nie tylko entuzjastom, bo pokazuje przebieg zdobycia szczytu. Do tego po przeczytaniu komentarzy pod filmem na YouTube szczęka mi opadła. Dwóch wspinaczy z filmu już nie żyje. Zrobiłem "research" i interesujący opis zamieściłem w komentarzu pod filmem.

Film można odtworzyć w języku polskim włączając auto-translację napisów oryginalnie wstawionych do filmu po angielsku.

Opis tagu #gruparatowaniapoziomu idealnie wpisuje się w charakter znaleziska, gdyź opisuje ciekawe zainteresowania. Jeżeli spodoba Ci się znalezisko to proszę o wykop: https://www.wykop.pl/link/5990993/annapurna-iii-niezdobyta/
  • 1