Wpis z mikrobloga

@dmnbgszzz:
ja najchętniej bym łyknął po prostu sample/odlewki różnych. Np. tu widziałem że chłopaki byli chętni na fructus virginisa, może któryś by odlał 5/10ml? to wtedy bym już nie musiał brać flakonu, bo też go chciałem spróbować. Odlewki brałbym też Africano (Byredo Bal d'Afrique), Alexander the Great (Xerjoff Alexandria II), Trepak (Roja Diaghilev), Zion (Roja Elysium EDP), United Kingdom (Roja Great Britain), Brooklyn Fragrance Lover (Killian Angels' Share), moze ktoś z
  • Odpowiedz
@dmnbgszzz mi się nie pali, żeby to było natychmiast, ale jak będzie dobra cena to ze 3 flakony bym wziął. Więc przy obecnym 5,20 zł/ml spasuję, a przy lepszych okolicznościach wezmę kilka sztuk
  • Odpowiedz
@dmnbgszzz fajnie, że dali te 20%. No to wchodzę w to. Na pewno chcę Purple Haze. Najchętniej 100 ml, ale takiej opcji nie widzę, więc 55. W ogóle nie widzę żadnych setek na kilkanaście klikniętych zapachów. Btw niektóre zapachy, w tym Purple Haze, mają gwiazdkę* przy nazwie, wiecie co to oznacza? https://www.alexandriauk.com/products/purple-haze

Dobrałbym jeszcze coś. Kiedy chcemy finalizować? Jak znaleźć setki? Polecacie coś jeszcze? Myślałem o klonach Virgin Island Water i Noir
  • Odpowiedz