Wpis z mikrobloga

@AnonimoweMirkoWyznania: Zdrowy tryb życia przede wszystkim, wysypianie się, unikanie alkoholu i stresu, dobra dieta, sport. Krem też nie zaszkodzi, ważne żeby używać regularnie i codziennie oczyszczać cerę. Nawilżona i promienna skóra wygląda dobrze, wtedy nawet zmarszczki tak nie rażą. Botoks tylko w ostateczności.
ŚwieckaDziewczyna: @GordonSzamlej: przestań wymyślać, że jest jakaś ZŁA WSZECHOBECNA propaganda wiecznej młodości...

Po prostu młodość to atrakcyjność, tak to działa, to młodzi ludzie są płodni, to młodzi są ponętni. Więc ludzie próbują trzymać się młodości, bo wizja utraty atrakcyjności im nie sprzyja i tylko o to chodzi

Zaakceptował: LeVentLeCri
@TestoDepot: imho oczywiście, paraliżowanie sobie dzioba toksyną zamiast wydać tę kasę na coś przyjemnego/rozwijającego to mega niepokojąca rzecz. Ale co kto lubi, nie wyrwie się wszystkich ze szpon insta-terroru ;>
@GordonSzamlej: nadal nie widzę tu na tyle dużej i poważnej rzeczy żeby mówić o podporządkowaniu życia.

zamiast wydać tę kasę na coś przyjemnego/rozwijającego


@GordonSzamlej: No a tutaj wydaje na coś upiększającego co też może poprawi jej humor.
Imho nic złego nie ma w lekkim tuningu, byle nie w skrajność ( ͡° ͜ʖ ͡°).

szpon insta-terroru


@GordonSzamlej: owszem jest grupa takich ludzi, tu przyznam rację, ale
No a tutaj wydaje na coś upiększającego co też może poprawi jej humor.

Imho nic złego nie ma w lekkim tuningu, byle nie w skrajność ( ͡° ͜ʖ ͡°).


@TestoDepot: każdy ma swoją granicę, u mnie absurd zaczyna się tam, gdzie ma mnie coś boleć. W imię czego niby ( ͡° ͜ʖ ͡°)

humor jej poprawi nie dlatego, że jej to sprawi przyjemność,
humor jej poprawi nie dlatego, że jej to sprawi przyjemność, tylko dlatego, że wg niej lepiej wpasuje się w obowiązujący kanon piękna i będzie wyglądać lepiej w oczach innych


@GordonSzamlej: w sumie zależy jak już ona sama to widzi. U mnie z siłownią jest podobnie bo ludzie mi mówią "po co ci te diety, sprzęty, środki, w imię czego" - a mi sprawia satysfakcję jak widzę w lustrze że jestem coraz