Wpis z mikrobloga

SPROSTOWANIE: Ten typiarz nie spał na maskach przeznaczonych na eksport bo ta fabryka już nie produkuje masek i w tych workach były jakieś resztki które nie pójdą na sprzedaż. Zazwyczaj skupujemy maszyny z fabryk które zakończyły działalność a maja dobry park maszyn i wtedy udaje się nam wyrwać dobre maszyny za okazywana cenę.
LuckyStrike - SPROSTOWANIE: Ten typiarz nie spał na maskach przeznaczonych na eksport...

źródło: comment_16150376882aQqj1CqvekjT3gDiMeOHr.jpg

Pobierz
Prawienie przypominam o subskrybowaniu mojego kanału YouTube: To są Chiny mam kilka godzin filmów z fabryk itp. industrialu. Na razie są tylko nie zmontowane wersje dla Patronów z patronite i nie są publiczne. Już wkrótce cała seria filmów z chińskich fabryk. Zobaczycie rzeczy które w głowie się nie mieszczą i nie były publikowane wcześniej przez nikogo.
LuckyStrike - Prawienie przypominam o subskrybowaniu mojego kanału YouTube: To są Chi...

źródło: comment_16150385326QE8fJzWuIIfBjQeOHO5XF.jpg

Pobierz
@LubieKiedy: dużo zależy od maszyny. Czy wolniejsze czy szybsze. Czy z automatycznym drukiem i automatem do wklejania gąbki koło nosa oraz z dodawaniem zawora. Wszystko zależy od stopnia zautomatyzowania oraz prędkości. Taka podstawowa maszyna która produkuje kompletna maskę z gumkami na uszy i prędkości ok35-45 masek na minutę to koszt ok 18-20 tys USD. W zeszłym roku w szczycie epidemii takie maszyny kosztowały 150-200tys USD. W tamtym czasie każda wyprodukowana maska