Wpis z mikrobloga

W skrócie: babka podaje inny tydzień ciąży niż jest w rzeczywistości żeby złapać faceta na dziecko którego nie jest ojcem. Sprawa wyjaśnia się w szpitalu kiedy lekarz orientuje się że to nieprawidłowy tydzień (było podejrzenie że jest coś nie tak z płodem). Przy całej rozmowie jest partner pani który dowiaduje się, że nie jest ojcem dziecka i kobieta chciała go oszukać.

I teraz najlepsze - w komentarzach zamiast piętnować takie zachowanie (okłamywanie faceta i wrabianie w nie swoje dziecko) pojawia się hejt na lekarza że wsypał kobietę informując przy domniemanym ojcu o stanie dziecka XD (a zrobił to prawdopodobnie nieświadomie bo nie wiedział zapewne że jak laska zaszła w ciąże to nie była wtedy z tym facetem).

Profesjonalizm ordynayora wyszedl jak cholera!!! Takie rzeczy się omawia z pacjentka a nie przy wszystkich. Nie oceniam czy dziewczyna zrobila dobrze, czy zle. Tajemnica lekarska sie należy!

Eee... A to miało być niby śmieszne, czy...? Serio kogoś śmieszy taka ludzka głupota i ciemnota? Plus zachowanie lekarzy? Ale ubaw - dowalić jakiejś prostej, słabszej na rozumie kobiecie w ciąży! Boki zrywać! Kijami ją trzeba było obić i gołą wywalić na mróz z tego szpitala HŁE HŁE HŁE. Ale masakra ♀️♀️♀️

Bardzo profesjonalni lekarze. Brak słów. Tajemnica lekarska ich nie obowiązuje?

Lekarz sie bardzo nieprofesjonalnie zachowal


https://www.facebook.com/wyznaniamedykow/posts/278168470391118

#logikarozowychpaskow #pieklomezczyzn #patologiazewsi #rozowepaski
  • 21
@kyniu: dlaczego kobiety są totalnie pozbawione zasad i kręgosłupa moralnego? Jak ona wyobrażała sobie ich życia ? "Jakoś to będzie" ???
Wtf przecież ku.... To jest koniec jakiegoś etapu dziecko. Totalna zmiana życia. Mam 27 lat i z każdym dniem życia moja pogarda rośnie do kobiet. Myślę, że są dosłownie zezwierzęcone na tyle by nie móc żyć zgodnie z zasadami.
@MarlenkaIQ30: @kyniu: ktoś zauważył w komentarzach, że podczas obchodu odwiedzający wychodzą i faktycznie tak jest. Nie tylko na porodówkach, ale ogólnie goście wychodzą podczas obchodu. Nie zmienia to jednak faktu, że niektóre różowe i tak będą bronić tej baitowej sytuacji racjonalizując coś karygodnego. Dlatego cenię takie zarzutki, a tym bardziej że sporo różowych pisze podpisując się imieniem i nazwiskiem ()
@MarlenkaIQ30: a kto normalny sobie wyobraża? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po prostu powinniśmy jako niebieskiepaski bronić swoich interesów, bo takie się sytuacje zdarzają, a jak będzie przyzwolenie społeczne, to będzie się zdarzało coraz częściej. Jak widać różowe nie krytykują takich sytuacji, bo wiedzą, że same mogą się kiedyś w takiej sytuacji znaleźć ¯\_(ツ)_/¯
@kyniu: @widzilla: @Thachii: @MarlenkaIQ30:

Zastanawia mnie, skąd na wykopie moda na wierzenie w ewidentnie bzdury.

1)To nie XVII wiek, żeby wiek płodu oznaczać wyłącznie przy podstawie daty podanej przez pacjentkę. W ginekologii powszechnie stosujemy wynalazek zwany ultrasonografem (USG), który wyznacza (oczywiście w przybliżeniu, jednak wciąż bardziej wiarygodnym od tego, co mówi pacjentka) wiek płodu. Na wydruku możecie zobaczyć taki tajemniczy skrót: AUA. To właśnie to. Interesuje nas też
@KRISSVector: nie za bardzo rozumiem po co jestem wołany.
Nie urodziłem się wczoraj w tym kraju, do internetu też mi wczoraj nie dali dostępu, każdy może napisać wszystko i być kimkolwiek chce w necie, ale tak jak napisał @Thachii. To co się dzieje w komentarzach to dno dna.