Wpis z mikrobloga

  • 0
@luk04330 Ale niemiło się robi, kiedy brakuje argumentów. Tu link do wyników badania dot. diety keto, czyli mniej restrykcyjnej niż carnivore (przeprowadzone na młodzieży, jak znajdę na dorosłych to wrzucę)
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/12790900/
Warto zwrócić uwagę na ostatnie zdanie w wynikach.

Weight loss (60%) and menstrual dysfunction (45% of female subjects) were the most commonly reported side effects.
  • Odpowiedz
@xbix: 3sprawy:
-dziewczyna lepiej się czuje na takiej diecie, po co ma się bawić w szukanie warzyw które jej nie szkodzą?(chociaz dla mnie to dziwne że jakieś szkodzą xD)
-"warzyw strączkowych, cebuli, kapusty i kalafiora w dużych ilościach" kurde serio ludzie to jedza? Oo jak to niedobre(no ok cebula jest spoko)
-to badanie jest niemiarodajne, po pierwsze nie ma liczby kalorii i makro, po drugie większość młodych kobiet ma zaburzenia
  • Odpowiedz
  • 1
-dziewczyna lepiej się czuje na takiej diecie, po co ma się bawić w szukanie warzyw które jej nie szkodzą?(chociaz dla mnie to dziwne że jakieś szkodzą xD)


Po zdaniu w nawiasie nawet nie mam nawet zamiaru odpowiadać na dalsze punkty. Poczytaj chociaż troszkę, zanim napiszesz coś głupiego. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasło FODMAP wymienione przeze mnie wcześniej.
Nikogo nie zmuszam do zmiany diety, każdy może robić ze sobą co tylko chce. Zależy
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@xbix dzięki. I owszem, bardzo uważnie siebie obserwuje i na pewno nie będę niczego kontynuowała co mi szkodzi.
  • Odpowiedz