Wpis z mikrobloga

Pod jakimiś voicecommami przeczytałem pewną konwersację i jestem ciekawy co o tym myślicie. Ktoś napisał, że mina Selfmade'a mówi, że błaga on los o szybkie pójście Jankosa na emeryturę i w końcu go wezmą do G2 i ktoś inny zwrócił uwagę na pewnie fakt, otóż czy G2 potrzebuje kogoś takiego jak Selfmade? Mówi się o tym od dłuższego czasu, że taki transfer jest prawie pewny, ale zwróćcie uwagę na to kim Selfmade jest w drużynie a kim jest Jankos. Jankos to taki suppjungler, co to robi akcję i inni go followują. Selfmade z kolei czeka aż ktoś inny zrobi akcję, żeby on mógł zrobić dpsy. W G2 są trzy osoby od tego, żeby cisnąć temat, który zrobi Jankos. Więc jeśli taki transfer byłby w ogóle brany pod uwagę to raczej Selfmade musiałby zmienić playstyle, niż reszta teamu.

W obecnej formie to już prędzej taki Inspired by tu siedział niżeli Selfmade.

#leagueoflegends
Mega_Smieszek - Pod jakimiś voicecommami przeczytałem pewną konwersację i jestem ciek...

źródło: comment_1614946915VKfszdXmbejLFqgHy8Bcij.jpg

Pobierz
  • 8
Jankos to taki suppjungler, co to robi akcję i inni go followują.


@Mega_Smieszek: Czy wy wogóle słuchacie wywiadów z graczami ?

Jankos wielokrotnie powtarzał że musi zmieniać swoją trasę w jungli bo któryś sololaner daje mu znak "#!$%@?łem wave/trade pomóż mi pchnąć/ubezpieczaj mnie przy pchaniu lini po reset"
Wunder w wywiadach wiele razy mówił że granie w G2 jest proste bo jak coś #!$%@? to przyjdzie Jankos z lasu i ci