Wpis z mikrobloga

Mi się tylko wydawało, czy ktoś pisał ostatnio pół żartem, pół serio że Ordo Iuris stworzy komórki które będą śledzić i wyłapywać kobiety w ciąży, które wyjeżdżają za granicę?

W związku z tym ilekroć istnieje podejrzenie, że może dochodzić do bezprawnego pozbawienia życia ludzi w fazie prenatalnej ich rozwoju, czyli w języku kodeksu karnego do bezprawnego „przerwania ciąży”, właściwe czynności powinny zostać podjęte, bo przedmiotem ochrony prawa karnego jest życie tego dziecka.

Z punktu widzenia prawa karnego najważniejsze jest to, że zginęło dziecko. Trzeba zweryfikować co się stało i w toku czynności sprawdzających najpierw zbadać czy okoliczności czynu świadczą o tym, że mamy do czynienia z czynem zabronionym, a następnie zweryfikować czy można komuś ten czyn przypisać.


Myśleliście że religijni fundamentaliści poprzestaną na wyroku tk i zakazie aborcji z powodu wad płodu? Nie, to dopiero początek ich krucjaty.

#neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #polska #prawo #aborcja #gorzkiezale #4konserwy #rozowepaski
saakaszi - Mi się tylko wydawało, czy ktoś pisał ostatnio pół żartem, pół serio że Or...

źródło: comment_1614945577wzDjRIi1wUtvsMNPlnErXd.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
udzielają w ekstremistycznych organizacjach


@Khaine: kurde chyba za dużo wypoku czytam. Piszą, że KK upada i już nikt do Kościoła nie chodzi a tu się okazuje, że nie dość, że się rozrasta to jeszcze bojówki zakładają i przemocą zmuszają. Ajwaj
  • Odpowiedz
jak się objawia ta przemoc?


@VrubeL: Aparatem państwowym łamiącym prawo i pchaniem swoich fanatyków do rządu poprzez polityków - a jakże, także fanatyków. Niepoprawnie obsadzony trybunał, niepoprawnie wydany wyrok.

Nie wiem, jak dla mnie brzmi jak przejęcie konstytucyjnego organu przemocą aby móc tworzyć prawo zgodnie z dyktatem religijnym.
  • Odpowiedz
@VrubeL Społeczeństwo się laicyuje, ludzie mają jak najgorsze zdanie o tej szemranej organizacji, a pisowskie miernoty ciągle pompują miliardy na utrzymanie bandy zboczeńców i pasożytów w czarnych sukienkach. Nie mówiąc o idiotach ordo szuris, którzy w normalnym kraju grzebaliby po śmietnikach a nie bawili w prawników (duża w tym zasługa Kremla swoją drogą).
  • Odpowiedz
no ja nie, bo nie jestem fanatykiem religijnym i zamordystą, ty jesteś


@bacaa90: nie ja nie jestem, ty jesteś

Aparatem państwowym łamiącym
  • Odpowiedz
HWDP na 50% czy już na 100%


@VrubeL: Myślę że po tym co robi milicja to już 85%. Niech tylko będą płakać że im się należą jakieś podwyżki.

aborcja do 9miesiąca byłaby
  • Odpowiedz
Myślę że po tym co robi milicja to już 85%


@Khaine: Rozumiem, że do tej pory siedziałeś w piwnicy a jak milicja (jak to nazywasz xdd) pałowała niewinnych ludzi to pisałeś, że wszystkich was nie spałujemy ale próbować warto? Zabawny jesteś. Szkoda, że ta mityczna milicja nie zachowywała się na strajku kobiet tak jak nas do tego przyzwyczaili przez te wszystkie lata. Jacyś tacy potulni. O flagowej akcji WIDELEC przeciw
  • Odpowiedz
ciekawe ja słyszałem, że poprzednie już miały nie być.


@VrubeL: Przecież nie były. Chcesz mi powiedzieć że wybory prezydenckie były uczciwe? Z całym aparatem państwa robiącym agitkę za Dudą i różnymi brudnymi trickami żeby jak najwięcej elektoratu Dudy poszło zagłosować? Co najwyżej nie były bezczelnie sfałszowane tak aby to było widać gołym okiem. Pomijam fakt że ich sam termin był niekonstytucyjny - też właśnie po to aby Dudzie nie zdążyły
  • Odpowiedz
że wybory prezydenckie były uczciwe?


@Khaine: I dopiero teraz to piszesz? Stary gdybyś obudził sie wcześniej to opozycja wraz z UE mogliby je jakoś unieważnić czy coś? > Z całym aparatem państwa robiącym agitkę za Dudą

@Khaine: podobno TVPIS już nikt nie ogląda a TVN wręcz przeciwnie więc
  • Odpowiedz
Stary gdybyś obudził sie wcześniej to opozycja wraz z UE mogliby je jakoś unieważnić czy coś?


@VrubeL: A kto je przyklepał? Nie czasem izba budząca wątpliwości prawne którą PiS powołał właśnie aby im te wybory klepnęli w razie czego? Przecież to jest nic innego niż pełzający zamach stanu jak się niepoprawnie obsadza jakieś instytucje a potem siłą aparatu państwowego zmusza ludzi aby się przed tym nie buntowali.

https://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/1487823,wybory-prezydenckie-2020-waznosc-bunikowski.html

No popatrz,
  • Odpowiedz
No popatrz, a ta wszechpotężna lewacka UE jakoś niezbyt może wpłynąć na ważność wyborów w kraju członkowskim.


@Khaine: Reasumując, nie chodzi o to, że Izba miała od razu stwierdzić nieważność wyborów, bo tak chce opozycja. Miała jednak dokonać trudnej, wymagającej i kompleksowej analizy ważności tych wyborów oraz całego procesu związanego z tymi wyborami.

Czyli wszystko rozbija się o media publiczne sprzyjające maliniakowi. Ciężko to zrozumieć wiedząc, że (jeszcze raz powtórzę) TVP nikt nie ogląda a TVN bije rekordy
  • Odpowiedz
Myśleliście że religijni fundamentaliści poprzestaną na wyroku tk i zakazie aborcji z powodu wad płodu?


@saakaszi: nie, nikt normalny tak nie myślał. Jedynie pewnie część konserw które kwiczały w czasie protestów coś o tym że protesty powinny być na temat gospodarki. Co ciekawe te same konserwy w 2015 roku w wyborach zagłosowały przeciw partii która konsekwentnie przez lata swoich rządów poprawiała pozycje Polski w rankingu wolności gospodarczej.
  • Odpowiedz
cieszy cię to, że zmierzamy powoli w stronę autorytarnego reżimu, rządzącego przez fanatyków,


@Trixie: pierwszy raz z katotalibami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

gdzie nikt nie będzie chciał mieć dzieci, a ludzie nie będą chcieli brać ślubów?


@Trixie: dla kuca i tak nic się nie zmieni, wiec w jego opinii jest ok.
  • Odpowiedz