Wpis z mikrobloga

W memach tego typu najbardziej śmieszy mnie fakt, że naprawdę istnieją tacy faceci, którzy muszą zachowywać się jak nastolatek chowający fajki albo browara przed matką xD Najgorzej jest chyba w pokoleniu dzisiejszych 40-50 latków. Pamiętam mojego śp wujka Marka, który w sobotę wychodził rano do garażu i tam pił sobie browara, coś tam niby sprzątał, w kieszeni ćwiarteczka, potem niby szedł drzewo do lasku rąbać i tak mu sobota zleciała. A musiał się tak kryć jak zwierze, bo jak chciałby wyjść gdzieś w weekend, to ciotka Anka nigdy mu nie pozwalała, bo „weekend jest dla rodziny”, a potem i tak w milczeniu siedzieli przed TV xD Jak mój ojciec kupił sobie wymarzony motor za własne pieniądze, to matka się miesiac nie odzywała, bo jak to bez jej zgody kupił sobie w życiu coś tylko i wyłącznie dla niego.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazek #patologiazewsi #patologiazmiasta #heheszki
kezioezio - W memach tego typu najbardziej śmieszy mnie fakt, że naprawdę istnieją ta...

źródło: comment_1614940689Q89rETtXTOOserqaGoBbn5.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
którzy muszą zachowywać się jak nastolatek chowający fajki albo browara przed matką xD Najgorzej jest chyba w pokoleniu dzisiejszych 40-50 latków.


@kezioezio: widziałem to samo u lasek jak udają że nie palą przed facetem
  • Odpowiedz
  • 0
widziałem to samo u lasek jak udają że nie palą przed facetem


@paczelok: Moja matka tak robiła xD Ale ona chowała się przed wszystkimi, bo najpierw tłumaczyła, żeby nie brać się za to świństwo, bo jest szkodliwe, a potem sama zaczęła palić.
  • Odpowiedz
@kezioezio: Tak jak te niekończące się posty o kupowaniu lego dla swoich dzieci, które są za małe żeby się tym interesować. Tak jakby ci faceci nie mogli sobie wydać paręset złotych na coś własnego.
  • Odpowiedz
@kezioezio:

Moja matka tak robiła xD Ale ona chowała się przed wszystkimi, bo najpierw tłumaczyła, żeby nie brać się za to świństwo, bo jest szkodliwe, a potem sama zaczęła palić.

to akurat idzie jeszcze wytłumaczyć - sama wiedziała jaki to paskudny nałóg i chciała Was przed nim przestrzec. Sama na pewno nie była dumna, że dała się wciągnąć i dlatego sie z tym kryła
  • Odpowiedz
Pamiętam mojego śp wujka Marka, który w sobotę wychodził rano do garażu i tam pił sobie browara, coś tam niby sprzątał, w kieszeni ćwiarteczka, potem niby szedł drzewo do lasku rąbać i tak mu sobota zleciała. A musiał się tak kryć jak zwierze, bo jak chciałby wyjść gdzieś w weekend, to ciotka Anka nigdy mu nie pozwalała, bo „weekend jest dla rodziny”, a potem i tak w milczeniu siedzieli przed TV xD
pablo397 - > Pamiętam mojego śp wujka Marka, który w sobotę wychodził rano do garażu ...
  • Odpowiedz
Tak jakby ci faceci nie mogli sobie wydać paręset złotych na coś własnego.


@knur3000: gorzej jak całą wypłatę przepierdzielasz na nowe części do kompa, żeby sobie pograć w cymbergaja...
  • Odpowiedz
@knur3000:

Tak jak te niekończące się posty o kupowaniu lego dla swoich dzieci, które są za małe żeby się tym interesować. Tak jakby ci faceci nie mogli sobie wydać paręset złotych na coś własnego.

Bo nie mogą xD Ludzie piszący takie rzeczy to są przeważnie takie pantofle że musieliby się żony/dziewczyny o zgodę pytać, oczywiście takiej zgody by nie uzyskali, bo ich rolą w związku jest bycie podnóżkiem swojej panny, i
  • Odpowiedz
@kezioezio: Jak wyszło Red Dead Redemption 2 na konsole to wziąłem na premierę i kolega mnie w kółko dopytywał o tą grę, jakie detale a czy da się to i to zrobić i w końcu go zapytałem czemu sobie nie kupi konsoli z grą skoro jest #programista15k i widać, że ta gra tak go jara, to odpowiedział, że by go chyba narzeczona z domu wygoniła i z resztą teraz przestał nawet
  • Odpowiedz
@kezioezio: Nie kumam tego pytania o zgodę. Jak chłopiec mnie pytał, czy sobie może coś kupić, to mu mówiłam, że jeśli mamy hajsy na żarcie i mieszkanie to niech sobie ze swoimi pieniędzmi robi co chce. Tylko jednak należy odróżnić pytanie o zgodę, a ustalanie większych wydatków. Szczególnie w małżeństwie, jeśli zbierają na np dom to jednak dobrze poinformować drugą osobę, że z oszczędności znika określona kwota. :D
  • Odpowiedz
@Tommy__: Oznacza to tylko jedno, że różowa go nie kocha tylko uważa za swoją własność. Kiedyś tak byłej powiedziałem bo miała wąty, że ps4 kupiłem na premierę. Focha strzeliła i zaczęła coś mówić, że trzeba na wspólną przyszłość odkładać itp. To jej powiedziałem, że już nie musimy bo nie będziemy mieć wspólnej. Trzeba krótko z różowymi w tych tematach bo inaczej skończysz na oglądaniu lets play na yt jak siedzisz na
  • Odpowiedz
@kezioezio

Mam znajomego który tak z browarami ukrywa się przed swoją żona. Specjalnie kurnik zbudował żeby mieć zajęcie chodzić do kur że niby je tam karmi dogląda, albo jak razem bywali na zakupach to szybko kupione browary upychał do koła zapasowego w samochodzie, 55 lat. XD
  • Odpowiedz
Tak jak te niekończące się posty o kupowaniu lego dla swoich dzieci, które są za małe żeby się tym interesować. Tak jakby ci faceci nie mogli sobie wydać paręset złotych na coś własnego.


@knur3000: ja myślałem, że to jest zwykły żart.
  • Odpowiedz
@kezioezio: Problem współczesnych facetów. Zamiast znaleźć sobie fajna koleżankę, która im odpowiada charakterem to szukają za wszelka cenę dupy, która będzie się kolegom podobać. A później taki #!$%@? płacze ze wyjść z domu nie może się napić. Ja z żona oglądam komedie romantyczne bo bardzo lubi ale ona kupila mi xboxa one x, nintendo i teraz xboxa series x. Pleja tez chciała ale nie było co z żalem oznajmiła
  • Odpowiedz