Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 71
41 061 + 309 = 41 370

Rzeszów stolica innowacji


O ile we wtorek poranny pociąg do Krynicy był jakiś nowy (nie pamiętam co), to dziś znów kibel. Jak to się tłucze, kołysze i hałasuje. Człek się odzwyczaił od takich rarytasów... Spać się w tym nie da.

W okolicy Mielca podkusiło mnie zmienić dwa razy trasę po lasach, żeby jednak załatać parę dziur, więc w nagrodę dużo piachu i o dziwo jeszcze śniegu. Po drodze odwiedziłem na moment babcię, bo rzadko tam bywam, niestety tylko na chwilę (nawet obiadu musiałem odmówić), bo zostało 200km, a pociąg czekał nie będzie. Finalnie na dworcu w Rzeszowie byłem 10min przed odjazdem, więc wycyrklowane ideolo.

Na ostatnie 60km dołączył @zukikiziu, toteż udało się przegadać w zasadzie całą trasę i zdążyć na 10 min przed odjazdem pociągu. @FriPuc przestraszył się zapowiedzianego we wtorek okładania pompką i jednak się nie stawił do towarzystwa. @matka19002 jak sam mówi - map nie umie czytać i też się nie udało spotkać. Chyba do 5 razy sztuka, bo już parę razy go wyciągałem na rower..

Świat robi się coraz bardziej zielony. Zarówno na zewnątrz jak i w #kwadraty.

Strava

Total tiles: 42 207
Max cluster: 8534
Max square: 56x56

#rowerowyrownik #kwadraty #100km #200km #300km #metaxynarowerze
metaxy - 41 061 + 309 = 41 370

 Rzeszów stolica innowacji

O ile we wtorek porann...

źródło: comment_1614939008JThfpsVZJVhgrnmU3kjrMV.jpg

Pobierz
  • 9
Widzę, że ostra walka między tobą a Ewą!!! Na razie Ewa prowadzi, ma 57.


@michnic: ja kwadratu nie powiększam poniekąd "celowo". Na razie po prostu robię sobie zielone. Wiem, że wrzucałeś kiedyś jej kwadrat, ale niestety nie znam człowieka. Ale jak się zrobi cieplej, to pewnie trochę dopieszczę ten kwadrat.
@metaxy: Każdy z was ma swoją taktykę, każdy z was robi to inaczej. Konsekwencja jest taka, że rozwalacie system i mimo, że nie widzicie osobiście swoich postępów, to mi fajnie oglądać jak się prześcigacie na zmianę.
@michnic: jasne, jasne. BTW najpewniej w przyszły weekend będę w Wawie. Może w piątek, może w sobotę przyjadę. Jakbyś miał czas, to pewnie można coś popedałować. Rzecz jasna jak będzie pogoda, bo inaczej to niestety autem będę.