Wpis z mikrobloga

Na mlecznym człowieku za dobę ostatnią wpadło kilkanaście filmów.
Długość materiału: 2,5 h
I teraz pytanie kto to w całości obejrzy? xD
Jeszcze pal 6 można się poświęcić dla dobrych materiałów, ale większość tego to spod ręki statywu Arona. Gnioty, nuda i debil pijaczek na poziomie tych głupów ze Szkolnej pompujący od miesiąca tematy, że haha Kononowicz się odnosi do Asi, haha Kononowicz się odnosi do czarnej szprychy. Porażka.
A chodzi o nic innego tylko o kasę dla centrali. Suchodolski mało wydolny, kiepska oglądalność i marne pieniądze za lajty z siedzenia na wersalce, to trzeba pompować gniotami kontrolowanymi na kanał mleczny. Oglądalność też słaba przeliczając na pojedyncze filmy i spadać będzie, bo ta szara masa widzów szybko się tym formatem spamu filmami znudzi, no ale przez nagromadzenie materiału, wyrobi się to 1mln+ i problem załatwiony, bielszczak uspokojony.
Dlatego należy wchodzić tam najlepiej sporadycznie i na adblocku. Zniechęcajmy psychopatę, im słabiej obleśny interes się będzie kręcił tym lepiej.
#kononowicz
  • 9
@salamsalejman: masz rację. Sytuacja analogiczna do ostatnich miesięcy pedra na szkolnej. Nie dało się tego oglądać bo było tego za dużo.

Sprawdziłem sobie ostatni film na mlecznym człowieku który obejrzałem w całości. 5 miesięcy temu jak suchy łaził z pipką pod okiem.

Nowego kanału majora nie subskrybuję.

Już przestałem się łudzić że stara szkolna wróci, strata czasu.
@salamsalejman: Na mlecznym człowieku jest totalny syf jeżeli chodzi o jakość tych filmików. Można jedynie liczyć na to, że może wybuchnie kiedyś jakaś afera co to wszystko ożywi...Jeżeli uniwersum nadal ma tak wyglądać to już wole żeby się wreszcie skończyło. Pluje ci w ryj śmieciu z Bielska.
@salamsalejman: zgadzam się ze wszystkim co napisałeś tylko słowo "statyw" pasuje tutaj bardziej do kogoś innego niż psa arona bo wielki łeb czasami coś się przeciwstawi grubemu w porownaniu do pedra