Wpis z mikrobloga

@zielony_or
Lusterka ustawiane recznie? Tak
Szyby na korbke? Tak
Brak podgrzewanych lusterek? Tak
Tylko dwie poduszki z przodu? Tak
No generalnie szalu nie robilo.
Ale kanapa sie elegancko skladala i 5 doroslych osob sie miesci,a byla sytuacja,ze i 9,w tym dwoch doroslych chlopa 185cm+ w bagazniku
@Marczeslaw Lanos 5d 1.5 16V. W sumie spoko wóz, wygodny (pomimo tego, że wyposażenie ograniczało się do wspomagania i radia na kasety), i pakowny, tylko żłopał stanowczo zbyt dużo benzyny i zgnił fest. Ale był czerwony, więc szybszy ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Ogólnie wspominam go całkiem dobrze.
@Marczeslaw: Polo 3, oj to był dzik, auto było całe skorodowane, ale jak za darmoszkę po ojcu spoko. Z jazdy nim pamiętam ciągłe usterki, ten samochód psuł się nawet od stania na parkingu, a to stanął na środku drogi w drodze na egzamin, a to skrzynia zablokowała się na trójce, a to koło odpadło podczas jazdy. Żywot swój zakończył podróżą 50km na lawecie po zerwania się paska rozrządu. To ze wpakowałem
Pobierz niedzviadek - @Marczeslaw: Polo 3, oj to był dzik, auto było całe skorodowane, ale ja...
źródło: comment_1614964234r6tm0OMn3zgLoEigICoy86.jpg
@popal: I ja zaczynałem od Vectry. 99' 2,5 170km, sedan z jasnymi skórami. Mam sentyment do tego auta ale pewnie nie było 2 miesięcy żeby nie trzeba było czegoś robić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Domq: ja miałem 1.8 z 96 kupiłem ją za 3500, włożyłem jakieś 3k głównie w części i po niecałym roku sprzedałem za 1500 XD bo już miałem dość tej #!$%@?. Przynajmniej coś się człowiek nauczył przy tym samochodzie. Potem kupiłem Mondeo mk3 i tego już miło wspominam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@popal: to ja za swoją zapłaciłem 5,6k w 2012 i jestem pewny że przez dwa lata dołożyłem co najmniej tę wartość na części i mechaników XD Sprzedałem Ukraińcowi, za 4,8k. Musiał kupić auto bo miał e46, ale mówił że "rozperdolył" ( ͡° ͜ʖ ͡°) co ciekawe dzwonił za parę miesięcy, pytał czy interesów nie chce z nim robić, bo woził przez granicę fajki, alko i...środki ochrony roślin