Wpis z mikrobloga

@Marczeslaw: Trabant 601S, ... 500zł... 1986, kolor jak na zdjęciu (jakiś random z neta). Po fejsie bo miał blaszane zderzaki lakierowane w kolorze nadwozia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miałem nim stłuczkę zanim zdałem prawo jazdy, i to na polnej drodze( ͡° ͜ʖ ͡°) Można go było prowadzić z prawego fotela implikując potężny mindfuck u pozostałych uczestników ruchu. Poziom paliwa sprawdzałem fabrycznym bagnetem i
panszard - @Marczeslaw: Trabant 601S, ... 500zł... 1986, kolor jak na zdjęciu (jakiś ...

źródło: comment_1614937189td0ADTGuZ4A0bmBXZHkm6K.jpg

Pobierz
@Marczeslaw: A4 B5 z szalonym ośmiozaworowym 1.6 ADP - #!$%@?ł się częściej niż kasia z mokabe. Dodatkowo miał cudowną umiejętność zbierania wody, więc po każdym deszczu - wiaderko, pompka i wywalamy wodę xD

W sumie wspominam je całkiem dobrze, jeśli chodzi o nieliczne momenty, kiedy było sprawne i nie przemaczało mi butów ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°
@Kamil463: ja tak samo astra g 2003 1.6 16v ale odczucia mam po drugiej stronie biegunowosci. Jak sam silnik bez zapoceń i usterek (bo tylko egr mialem do wywalenia i termostat z czujnikiem) i całkiem normalną blachę, tak cała reszta to taki szajs że zraziłem sie do tej marki. Plastikowe elementy to jakies nieporozumienie. Skrzypiące podszybie, #!$%@? klapka obiegu wewnetrznego i plastik podnoszenia zagłówka. Po roku jazdy całe zawieszenie tył bylo