Wpis z mikrobloga

https://www.wykop.pl/wpis/55918071/namiar-na-bezpieczna-aborcje-czy-slyszeliscie-o-al/
to brzmi jakby ciążą była czymś co się bierze z powietrza, całkowicie zaskakuje człowieka, a na domiar złego nie można się przed tym bronić xDD w sumie to by wiele wyjaśniało. mam teorię że seks może tak na prawdę nie istnieć a ludzie rozmnażają się w jakiś dziwny, niedoprecyzowany sposób. i to może być kolejna przesłanka, że jestem na dobrym tropie. truth is out there ()
#przegryw
Smiecharz - https://www.wykop.pl/wpis/55918071/namiar-na-bezpieczna-aborcje-czy-slysz...

źródło: comment_1614896347Ud46NLTGjRhQem07c42siA.jpg

Pobierz
  • 27
Po tym wszystkim zgłosiła się do medyka, który zajmował się nielegalnym przerywaniem ciąży. Pierwsza cena, jakiej zażądał to 1500zł, jednak jak się okazało, że do zabiegu będzie potrzebny anestezjolog, to cenę podniósł do 5000zł. Na taki wydatek kobieta nie mogła sobie pozwolić, więc była zmuszona kontynuować ciążę.

ROZUMIECIE TO? BYŁA ZMUSZONA. TO NIE TAK ŻE MOGŁA SIĘ NIE RUCHAĆ ALBO CHOCIAŻ BYC PRZYGOTOWANA FINANSOWO NA WSZELKI WYPADEK XDDD
@Smiecharz: To jest wyrównana walka o tytuł debila roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tej alicji p0lce lekarze odradzają trzecią ciążę bo byly jakieś inby podczas dwóch pierwszych wycieleń.
No to co robi p0lka? a no wskakuje na m0kebe i później jest zaskoczona że jak to, jaka ciążą? skąd?

Za to OP z zamieszczonego przez ciebie screena to pisze bez zadnej refleksji xDDD
psst ale wiesz, że antykoncepcja może zawieść? ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale co wy możecie o tym wiedzieć XD

Chociaz nie wiem po co sie produkuje, do was to i tak nie dotrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ibralew: my oczywiście nic. ale twoi rodzice na pewno coś. naprodukuj się do nich pytając o szczegóły ( )
@PogryzionyPrzezPokemony: nie na mokebe tylko na swojego męża.

@Smiecharz: rozumiem z żoną będziecie uprawiać seks tylko w celu prokreacji?

Ta kobieta była zbyt schorowana by brac antykoncepcje hormonalną. Prezerwatywy pękają, zsuwają się do wnętrza kobiety, przeciekają, zawodzą na wiele sposobów. Zaczniecie uprawiać seks będziecie wiedzieć.

A seks jest naturalną potrzebą człowieka. To co się dzieje z ludźmi bez niego widać po tagu przegryw.

I na końcu dodam, że najsmieszniejsze jest