Wpis z mikrobloga

@Dejt: no ale jak, jeśli ona wyrejestrowała to mandat i tak powinien przyjść na jej adres, pokazuje umowę k-s i tyle, szukają dalej. Czy jednak biurokracja większa, sztukowo ilość sprawców się zgadza i tyle? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WatchYourBack: Panie, z tego co ona twierdzi to nawet nie miała prawa się odwołać i od razu ściągnęli jej hajs z wypłaty. U nas instancja nie określała sprawcy, tylko od razu wykonali wyrok sądu holenderskiego XD
@Dejt: #!$%@? baba jak potluczona. Wytlumacze ci jak to sie w NL odbywa.
Dostaje sie pismo od Pana Inspektora ds Sprawiedliwosci. Smieszna nazwa.
Ladne dwie karteczki: gdzie przekroczenie, jaki radar, ile przekroczone i jaki blad pomiarowy radaru. Oczywiscie blachy auta.
Nizej na dole kartki masz informację w jakim terminie masz zapłacić, w jakim terminie mozesz sie odwolac. A takze co sie stanie jak w terminie sie nie odwolasz i nie zaplacisz.
@BillyGugu: Najwidoczniej się nie odwoływała tylko zapłaciła, chociaż już sam nie wiem, mogę wysłać dokumenty które mi przesłała. Jest wyrok z 2018r. Kiedy popełniony wykroczenie, wezwanie do zapłaty i wyrok polski z mają 2019r. I zajęcie komornicze z 2020r.
@BillyGugu: Wychodzi na to że nie odebrała poczty, bo oczywiście adres zameldowania starych. Miała szanse się odwołać no ale tego nie zrobiła. Zostaje w takim razie wobec mnie tylko powództwo cywilne, right? :D
@Dejt: a napisz mi prosze jak wysoki byl mandat i jakie wysokie zajecie komornicze
Ogolnie jak zapomnisz sie odwolac lub olejesz mandat i przyjdzie pierwsze przypomnienie to juz nie masz mozliwosci sie odwolac.
Holandia ma umowe z Polska na wymiane danych przy sprawach typu mandat.
Jak dla mnie to babka olala temat. Po 2 przypomnieniach mandat jest sprzedawany firmie windykatorskiej