Wpis z mikrobloga

W związku z plagą incelstwa i samotności mamy do czynienia z ciekawą dynamiką. Jako że mienie dziewczyny staje się coraz rzadszym zjawiskiem, wartość takiego stanu życiowego drastycznie wzrasta. To bardzo dziwny paradoks, bo intuicyjnie ktoś powinien uchodzić za większego dziwaka w czasach, kiedy wszyscy zawiązywali małżeństwa w młodym wieku. Jest jednak inaczej. Dawniej jak facet nie miał żony, to uznawano, że pewnie sobie w końcu znajdzie bo np. zdobędzie odpowiednie środki, ewentualnie nie jest mu pisane życie rodzinne (duchowny, ksiądz, podróżny kupiec itd.). Dziś ludzie widząc tzw. singla czują podświadomie, że musi się on ostro starać o związek, którego jednak nie uzyskuje. Efekt jest taki, że w 2021 roku samotny mężczyzna nie jest traktowany przez społeczeństwo jako pełnowartościowy człowiek. W najlepszym wypadku oznacza to bycie niewidzialnym i niesłyszalnym, a w gorszym niższy standard obsługi np. w restauracjach i ogólnie rzecz biorąc negatywny odbiór oraz podejrzenia.

Mężczyzna bez kobiety nie jest przez nią prewalidowany, a osobom postronnym łatwiej i bezpieczniej jest założyć z góry, że coś jest z nim nie tak. Normiki często zarzucają, że incelom chodzi o seks. Zastanowiliście się kiedyś, że incelom może chodzić o coś tak podstawowego jak bycie człowiekiem i pełnoprawnym członkiem społeczeństwa? Ludzie nie będą cię traktować tak samo bez kobiety u boku. Mają zakodowane, że brak dziewczyny = przegryw = podejrzany typ. Spróbujcie podejść do ludzi w tzw. klubach czy koncertach. Przecież bez dziewczyny obok to będzie istna katastrofa.

Kobieta ma dziś całkowicie nieograniczone opcje. W momencie kiedy kopnie swojego chłopaka w dupę może zainstalować tindera i za 15 minut mieć 100 adoratorów gotowych do usługiwania. Istne szaleństwo i teraz każda zdaje sobie sprawę z tych stosunków w świecie ekonomii matrymonialnej. Ciekawe ile czasu i wysiłku kosztuje faceta znalezienie nowego związku (o 1. związek nie pytam, bo to niemożliwe jak się nie ma koleżanek w klasie/grupie). 2 lata? 3 lata?

#blackpill #zwiazki #tinder #badoo #seks #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #psychologia
hans211 - W związku z plagą incelstwa i samotności mamy do czynienia z ciekawą dynami...

źródło: comment_1614882875ig7tyKiROtmn1zSrmvrTdz.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
@hans211: Jestem singlem ponad 2 lata. Raczej ten stan się nie zmieni bo jestem już stary i nie kasiasty. Z materialnych rzeczy nie mam kobiecie nic do zaoferowania i jestem mocno poniżej przeciętnej jeżeli chodzi o szerokopojęte posiadanie z osobami w podobnym wieku, z niematerialnych wszystko i pod tym względem jestem bogaty. Poza tym wcale nie byłbym zainteresowany kobietą która była by materialistką, kompletnie inne spojrzenie na życie, brak możliwości dogadywania
  • Odpowiedz
@hans211: postmilenialsom się po prostu w dupach poprzewracało i od gapienia w ekran mózg zlasował że boją się nawet zagadać, ludzie będą się mnożyć czy się to podoba czy nie i żadne forsowanie incelstwa tu nic nie da
  • Odpowiedz
@hans211: to jest normalne życie, można mieć pracę, samemu mieszkać i wychodzić do znajomych, nigdy wcześniej nie mając dziewczyny, sporo ludzi tak żyje.
  • Odpowiedz
@hans211:

Spróbujcie podejść do ludzi w tzw. klubach czy koncertach. Przecież bez dziewczyny obok to będzie istna katastrofa.


No nic bardziej nieprawdziwego dzisiaj nie przeczytałem. Ten blackpill to niezła bańka informacyjna xD
  • Odpowiedz
@hans211: czasem chodzę sam do restauracji, na basen czy nawet do kina. Nie ma różnicy w traktowaniu mnie z dziewczyną i bez dziewczyny. Gdy bylem singlem też byłem tak samo traktowany.

Prędzej traktują was jak wyrzutków przez wiecznie naburmuszony wyraz twarzy, debilne odzywki i ciągnący się za wami smród (według kilku ankiet które tu widziałem niemal żaden przegryw nie kąpie sie czesciej niz raz na dobe, a nawet to jest dla
  • Odpowiedz
Efekt jest taki, że w 2021 roku samotny mężczyzna nie jest traktowany przez społeczeństwo jako pełnowartościowy człowiek. W najlepszym wypadku oznacza to bycie niewidzialnym i niesłyszalnym, a w gorszym niższy standard obsługi np. w restauracjach i ogólnie rzecz biorąc negatywny odbiór oraz podejrzenia


Większych bzdur dawno nie czytałem xD
Internet to nie społeczeństwo.
  • Odpowiedz
  • 0
@hans211 i kolesie i dziewczyny mają zbyt wygórowane wymagania w stosunku do tego, co sami oferują. Zobacz co teraz chodzi po ulicach. Zniewieścieli kolesie w rurkach i panny z nadwagą w leginsach. W dodatku jedni i drudzy nos wysoko, oraz wysokie ego.
  • Odpowiedz
@hans211 @Pierorzek

Prędzej traktują was jak wyrzutków przez wiecznie naburmuszony wyraz twarzy, debilne odzywki i ciągnący się za wami smród


O to to to, kiedyś ustawiłem się ze znajomym przegrywem na browar w pubie, to przyszedł z tłustymi włosami i brudem za dwucentymetrowymi paznokciami xD
Jak wyglądasz i zachowujesz się normalnie to nikt nie daje #!$%@? o to, czy przyszedłeś do restauracji, muzeum czy na jakieś zwiedzanie sam. Jeśli wy serio myślicie,
  • Odpowiedz
czasem chodzę sam do restauracji, na basen czy nawet do kina. Nie ma różnicy w traktowaniu mnie z dziewczyną i bez dziewczyny. Gdy bylem singlem też byłem tak samo traktowany.

Prędzej traktują was jak wyrzutków przez wiecznie naburmuszony wyraz twarzy, debilne odzywki i ciągnący się za wami smród (według kilku ankiet które tu widziałem niemal żaden przegryw nie kąpie sie czesciej niz raz na dobe, a nawet to jest dla większości zbyt
  • Odpowiedz