Wpis z mikrobloga

@kucyk: ughh ale mnie #!$%@? driftowanie analogów. Ja już tyle padów miałem zdriftowanych, że tego nie zliczę. Większość rozbierałem, czyściłem i pomagało, ale też nie zawsze. Z dualsensem będzie problem to rozebrać, bo to dużo bardziej obudowane, ciężej się do tych analogów dostać. Na szczęście jest gwarancja, więc można oddać, ale #!$%@? mnie te driftowanie niezmiernie, bo to jest problem odkąd #!$%@? analogi się pojawiły. Do dziś mam pada od xboxa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Washi: telefon do Sony. Wysyłają Ci wszystkie dane na maila, zamawiasz kuriera na ich koszt i tyle. Przez sklep bez sensu bo tylko wszystko wydłuża.

@Celinka95: Na PS4 po 7 latach też nie mam takich problemów. Joycony od switcha dryfowały mi praktycznie od nowości. To nie jest kwestia sposobu użytkowania tylko wady która sprzęt ma już na początku, a ujawnia się po jakimś czasie.

@Fiktorianin: Oczywiście, że idzie to
@Celinka95: słyszałem że chodzi o higienę grania. Zapewne tak jak ja nie operdalasz chipsów ani niczego takiego przy graniu, nie pocą ci się specjalnie dłonie i joye działają bez zarzutu. Mój pad od premiery ps4 do dziś bez zarzutów. Od ps5 mam nadzieję wytrzyma tyle samo.