Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 41
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień dobry. 07:02:00, Czwartek, 04 marca 2021. Imieniny: Łucji, Kazimierza, Eugeniusza. Słońce wstało dziś o 06:28. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 10 godzin i 59 minut, w zenicie znajdzie się o 11:58 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 17:28. Ciemna noc zapadnie o 18:45, ale gwiazd można wypatrywać od 18:04.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień dobry. 07:02:0...
  • 22
@micke: @algus @AllGoesWrong @buczubuczu @bolorollo @Dziesion @Dddkop @Dioddy @omi-omi @Pjotsze @TomTailor100 @wynalazek_one @wyinwidualizowany @Wejszlo @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Hansim33 @slabehaslo @shitty_support @Syskiev @unizony_czlonek @petla_sprzezenia @piupiulaserem @mobutu2 @martica @omi-omi @zt_im @nie_mowie_po_kociemu
@Jurgen_Van_Beethoven

Dzień dobry,
przysnęło mi się. Tak bywa, widocznie organizm tego potrzebował.
Dziś dzień z emerytami. Coś ostatnio nie mam cierpliwości, itp hyba nie tylko dla nich. Zamiast kawy - meliska.
Żadnego solenizanta nie znam z dzisiejszej listy, czyli bez komentarza w tym temacie:)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Moin! Nawet nie wiecie jak dzisiaj sie ciesze z wizyty u lekarza xD
Pol dniówki za mną, więc jest dobrze.
Ej @slabehaslo @shitty_support słyszałam, że we Wrocławiu policja odholowała limuzynę Lincolna bo stała porzucona już kilka lat. Chyba dla Wrocławian już limuzyna nawet nie wystarczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Pjotsze:
@wynalazek_one: a dziekuje! Właśnie spożywam tureckie specjały ( ͡ ͜ʖ ͡)
@TomTailor100 racja, ale no, nie lubię igieł a tym bardziej skalpeli ( ͡º ͜ʖ͡º)

@wynalazek_one spokojnej drogi!

@wyinwidualizowany o jaki smukły pieseł dzisiaj! Za śmiecenie radziłabym prądem debili.

@nie_mowie_po_kociemu nie dało się jej wykoleić, więc nie była nam potrzebna ( ͡º ͜ʖ͡º)

Hej wszystkim,
Dzisiaj spuchłam na szwach i Dziąślak patrzy jakoś tak podejrzanie - statek matka to mój, czy nie? Niby
@micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Dioddy @shitty_support: @Pjotsze @omi-omi: @Dziesion: @buczubuczu @Najlepszy_kolega_Damiana: @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: @AllGoesWrong: @slabehaslo: @Jurgen_Van_Beethoven: @petla_sprzezenia: @mobutu2: @Hansim33: i reszta ()

Uszanowanko! Ja tylko na szybko bo zaraz uciekam na miasto i do sklepów.
Trzymajcie się, uważajcie na siebie i jak zawsze pamiętajcie o myciu rączek (
@micke @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nie_mowie_po_kociemu @Sikorka2017 @Syskiev @Wejszlo @omi-omi @Pjotsze @TomTailor100 @algus @wyinwidualizowany @petla_sprzezenia @Dddkop @wynalazek_one @shitty_support @slabehaslo @Dioddy @piupiulaserem

no dzien dobry koledzy dzisiaj pani zadzwonila i zaprosila na poniedzialek na rozmowe na stanowisko dyspozytora w spedycji nie wem boje sie pani spytala czy angelski umne no to ja powiedzial ze tak no bo umne ale boje sie ze jakichs specjalistycznych fiku miku bedzie ode mnie wymagac
@Hansim33:
ej, ja podchodze do tego zawsze jak ćwiczenie, jakąś rozgrzewwczka przed dobra posada musi być :)
Ja jutro idę na rozmowę czyli pani dzwoni i mowi: złożyła pani aplikacje do nas czyli proszę przyjść na test z ang i Excela.
Zero pogaduch, tylko konkrety. I to nie "wielka czwórka" tylko firma na 60 pracownikow:)

Na luziku, kiedyś musi być pierwszy raz. Idź i baw się dobrze bo "miej #!$%@? a