Wpis z mikrobloga

@Rafalski45: długość wszystko powyżej 600 im więcej tym lepiej. No i grubość 25-30.
Te tanie Rubi nie mają zbyt dobrych opinii ale ciężko znaleźć konkretne informacje. Scheppach fs3600 technicznie mi idealnie pasuje ale mam wątpliwości.
A te czeskie Riwall?
  • Odpowiedz
@Rafalski45: do pracy ale glazurnikiem nie jestem więc na codzien nie robię. Ale w 80-90% potrzebuje tego do cięcia trawertynu itp przez co np Norton odpada bo tylko 15 mm max.
A roboty to tylko tarasy w parterowych domach wiec waga mi nie przeszkadza
  • Odpowiedz
@Rafalski45: to jakoś ogarnę ale nie mam wyjścia.
Jako że za dużo nie będę tego używać to nie chce za dużo wydawać ale też nie chce gówna które tnie gorzej niż z ręki
  • Odpowiedz
@PiotrFr: ja baaardzo dawno temu kupiłem taniutkiego einhella - i zaskoczenie jak to dobrze się sprawuje, a chwalić muszę nawet tarcze diamentową turbo z lamelkami, którą dali w komplecie (kupić tak dobrze tnącej luzem - to też musiałem >200 dać za tarczę). Tylko że płytki 600 to na nim nie zmieszczam ;(
  • Odpowiedz
@Rafalski45: bazuje na opiniach i filmach na YouTube. Wiesz jak to jest. Jedni narzekają a inni chwala. Dlatego ciężko o jakieś konkrety. Jakiego Clippera masz? Mają właśnie spoko opinie ale podobno maks 15mm tną.
@hrumque: mówisz o takim małym z tarczą od dołu? Myślałem też o te-tc 920 ale to chyba to samo jest co scheppach
  • Odpowiedz
@Rafalski45: tr201 czy 202? Dla tr202 podają maksymalna grubość cięcia 15mm i się zastanawiam czy coś przeszkadza żeby weszla płytka 18mm bo to by mnie urządzało na dzień dzisiejszy
  • Odpowiedz