Wpis z mikrobloga

Czy to prawda że w #peugeot 407 elektronika jest bardzo #!$%@?? Zastanawiam się nad kupnem bo są bardzo tanie jak na swój wiek, wygląd, prestiż ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale czy ta elektronika jest bardzo spierdzielona i czy to są drogie rzeczy? Ktoś kto ma ten model może się wypowiedzieć czy dobrze mu się jeździ?
#407
  • 8
  • Odpowiedz
Dobra, rano napisałem, że się nie psuje a dzisiaj jak głupie latały komunikaty o kierunkowskazach :/ Tak, abs też mi padł - naprawa około 300 zł.
2.0 z LPG, 136km - realnie w mieście pali 11 -13 litrów lpg, na trasie, do 120 km około 9l lpg. Przyspieszenia niema, powyżej 140 głośno ale w mieście jest bardzo ok bo skrzynia jest krótka przez to silnik bardzo dobrze bierze z niskich obrotów. Polecam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WhiteRaven12: miałem 2.0 HDi. Trochę paliło...głównie miasto. Auto wygodne ale miało 17 lat i sprzedałem. Trochę się namęczyłem że sprzedażą bo kto kupi starego diesla...
  • Odpowiedz
@WhiteRaven12: Elektronika w 407 jest droga tylko jeżeli ci się popsuje BSI lub BSM. Reszta znośna. To jest typowy francuz - Usterki elektroniki się zdarzają, ale są łatwe do naprawienia albo nawet można dalej tak jeździć i nic się nie stanie (TPMS, u mnie wywala raz na pół roku błąd ABS, ale system. działa normalnie, jedynie tempomat wtedy nie działa, ale po ponownym. uruchomieniu silnika jest ok). Mam 2.0HDI 136
  • Odpowiedz