Wpis z mikrobloga

Większość p0lek to zwykłe przegrywy , ich zaradne koleżanki śmigają sobie z przystojniakami po świecie, bawią się, śmieją, kupują modne ciuchy w najdroższych sklepach, wrzucają świetne fotki na portale społecznościowe i ogólnie prowadzą ŻYCIE NA POZIOMIE.

A taka niezaradna p0lka co ? leży w domu przed #netflix albo chodzi do pracy w januszexie za 2000zł, połowe pensji wywala na utrzymanie się przy swoim gadzim życiu, a drugą na kosmetyki, żeby jakoś wyglądać, chociaż nigdy nie będzie 10/10, nawet 9/10, nawet 8/10, bo 7/10 to max co może z takiej p0lki być.

Kosztem wywalenia pół miesięcznej pensji na swój wygląd jest w stanie umówić się na jednorazowe #tinder bolcowanie z chadem max 8/10 raz w miesiącu w jakiejś taniej kawalerce 150zł za dobę (chady 9 i 10 ją najczęściej oplują bo #blackpill ). W dodatku tylko wtedy, jak akurat nie leci jej z kroku krew i nie pocięła się żyletką przy goleniu okolic swojego wiadra.
Czaicie sytuację ? to tak jak ja bym musiał wywalić pół pensji na spotkanie jeden raz w miesiącu z roksiarą, która i tak ma mnie totalnie w dupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W końcu w wieku około 30 lat zostaje albo samotną matką albo wiążę się z jakimś nieatrakcyjnym dla niej robakiem zakolakiem.

typowa #p0lka to zwykły pod #przegryw , dlatego siedzą tu często na naszym świętym tagu i czytają z wypiekami na twarzy naszą burzę mózgów. Te śmieszne kreatury są pod nami przegrywami, nigdy nic ciekawego nie potrafią napisać z powodu swojego ptasiego móżdzka i braku osobowości, jakichkolwiek zainteresowań. Nie pozdrawiam, ale za to chętnie prosto w zaszpachowalne ryło splunę ʕʔ
ymkzz - Większość p0lek to zwykłe przegrywy , ich zaradne koleżanki śmigają sobie z p...

źródło: comment_1614772890fTSCASv7rSQMGxZqi0hQ7r.jpg

Pobierz
  • 25
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@ymkzz: wcale mi nie jest ich szkoda. Zaniżyłyby trochę wymagania, przesyłyby się ruchać na lewo i prawo to i jakiegoś mirasa by sobie znalazły. Bez szaleństw to nie chad ale jakoś życie by sobie szło a i frustracja byłaby mniejsza. Mniej ludzi na tagu i mniej mizoginii ale wiadomo, one to księżniczki i zasługują na księcia z bajki.
ich zaradne koleżanki śmigają sobie z przystojniakami po świecie


@ymkzz: Zaradna koleżanka czyli kto? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sugeruję sprawdzić co np. w Argentynie znaczyło słowo polka.
@ymkzz: Cześć. Przeczytałam Twój wpis i doszłam do wniosku, że zbyt mocno ingerujesz w to - kto co ma/posiada i jak żyje. Ostatecznie każdy jest (w mniejszym lub większym stopniu) kowalem własnego losu i każdy sam przeżywa własne życie. Ktoś chce zwiedzać świat i pić najdroższe drinki, a ktoś inny woli siedzieć w domu, gotować obiadki i wychowywać dzieci. Nie sądzę, aby nazywanie innych przegrywami miało jakikolwiek sens, bo coś co
@Azja_Tuhajbej: Wyjaśnić to możesz synowi/córce/komuś z rodziny w wieku szkolnym zadanie z matematyki. Wyraziłam własne zdanie, nie musi Ci się ono podobać, ale nie zamierzam się z niego jakoś specjalnie przed Tobą tłumaczyć, ponieważ czytając Twoje wpisy - z góry stwierdzam, że byłaby to jałowa dyskusja. Pozdrawiam.
Edit: Panie nie-zielonko :)
@ymkzz: prawda, z tym że często taka Ania czy Monika pracuje w jakimś housie czy innym croppie, często są niezaradne bo nie potrafią osiągnąć czegoś więcej, ale same mają wymagania z kosmosu, jednak jest dużo ogarniętych dziewczyn które dobrze zarabiają i wiedzą czego chcą. BTW ruchanie z chadem to żaden wyczyn, więc bycie tylko onsiara jest przegrywowe
@Azja_Tuhajbej: Nie wiem w jakiej żyjesz rzeczywistości, ale jeśli mój wpis uznajesz jedynie za "kłamliwy slogan" to przykro mi, że nie zauważasz/nie masz możliwości zauważyć czegoś więcej niż utartych tekstów, powielanych nagminnie w necie. I nie, nie jest to ironia. Mam nadzieję, że przyjdzie jeszcze czas, gdy Twoje zdanie (a tym samym otaczająca Cię rzeczywistość) ulegnie zmianie - oczywiście na Twoją korzyść. Powodzenia!
@dziqs1987: no to ich sprawa bo i tak sobie znajdą jakiegoś chłoptasia jak już się wyszaleją. Ja tam to mam i tak w dupie bo mnie to nie dotyczy i dotyczyć nie będzie ale szkoda mi dobrych chłopaków, którzy nie mają za wielkich wymagań a chcą tylko żyć w szczęściu i zgodzie
@Azja_Tuhajbej: Nie mam zamiaru niczego Ci umniejszać, ale umówmy się - życie nie jest tak zero-jedynkowe, jak badania naukowe. Nie wejdę w dyskusję na ten temat, ponieważ swoje zdanie opieram na doświadczeniach/obserwacjach, a nie na tym, co napisali "amerykańscy naukowcy". Poza tym nie znam nawet treści tych badań i jeśli mam być szczera - niekoniecznie mnie ona interesuje, więc ciężko byłoby się mi do tego odnieść. W każdym razie ja nie