Wpis z mikrobloga

  • 3
@dzek no niby jesteśmy, na 14 miejscu ale nie wyprzedzamy bardzo innych krajów europejskich. Zwłaszcza że tam jest oficjalne spożycie plus to co eksperci uznali za odpowiednią liczbę dla nieoficjalnego spożycia. Ogólnie to u nas nie pije się ani znacznie więcej ano znacznie mniej niż we Francji, Niemczech czy UK
  • Odpowiedz
@illa_a: miałem znajomych którzy cały czas pili, ja nie piłem nic, mialem 16/17 no i potem 18, #!$%@? kazda impreza to namawianie do alkoholu i to nie takie ze oo napij sie, tylko raz zostalem wrecz zmuszony by wypic łyk wina bo mnie w 4 przytrzymali, a ze bylem #!$%@? to nic nie powiedzialem, ot wino jak wino ale chcialem wytrzymac bo dla mnie to mocna patola była ich zachowanie.
  • Odpowiedz
@illa_a:
No tak się składa, że tuż przed pandemią miałem studentów z Rosji na wymianie studenckiej. Chłopak lat 21 twierdzi, że w wieku 18 lat przestał pić, a na pytanie czy dużo pił wcześniej, odpowiedział, że nie wie. Syn Moskiewskiego prawnika.
Pozdrawiam Romana, jeśli to czytasz to nie gniewaj się, ale suszone kalmary były obrzydliwe...
  • Odpowiedz