Wpis z mikrobloga

@elon_w_zbozu: fudziarze tacy jak @11262 piszą to wszystko bo najwyraźniej racjonalizują sobie błędne decyzje - że wyszli za wcześnie albo nigdy nie weszli. Próbują znaleźć coś pozytywnego w tym, że nie mogą znieść ile stracili.
  • Odpowiedz
@elon_w_zbozu: fudziarze tacy jak @11262 piszą to wszystko bo najwyraźniej racjonalizują sobie błędne decyzje - że wyszli za wcześnie albo nigdy nie weszli. Próbują znaleźć coś pozytywnego w tym, że nie mogą znieść ile stracili.


@zonbat: a odwróćmy teraz twoje zdanie. A może to piszesz, aby racjonalizować swoje nieracjonalne decyzje inwestycyjne?
  • Odpowiedz
@Klopsztanga: musiałbyś takie odwrócenie poprzeć dowodami.
Znajdziesz mnóstwo wpisów w których @11262 sugeruje że bitcoin padnie i jest sztucznie pompowany.
Znajdź teraz takie, w których ja podobnie robię odwrotnie - naganiam na zakup albo podaję ile będzie warty wyrażając swoją opinię.
  • Odpowiedz
@zonbat: @11262: prawda jest taka, że każdy ma prawo do zadawania pytań, a jak prowadzisz coś takiego jak tether czy inny podmiot który obraca znacznymi sumami pieniędzy to powinieneś na nie odpowiedzieć. I to nie jest tak że ludzie hejtuja bitcoinowców altcoinowcow czy theterowcow. Takie są po prostu zasady na rynkach finansowych od wielu lat.
  • Odpowiedz
padnie i jest sztucznie pompowany.


@zonbat: a nie jest tak przez stable coiny? :)

Fakty są takie że jest bańka. Faktem też jest że stablecoiny pompują bitcoina. Ale faktem też jest że na tym można dużo
  • Odpowiedz
@11262: ale ja nie zaprzeczam. To co robię to piszę, że nikogo to już nie obchodzi.
To co Ty robisz, to w większości wklejanie obrazów mówiących "to jest sztuczne, z powietrza i padnie".
Wydźwięk Twoich wpisów jest oczywisty.
  • Odpowiedz
Piszę o tym że @11262 robi wpisy, które wyglądają na celowy fud.


@zonbat: jako inwestor Bitcoina powinieneś doceniać jego pracę, bo masz spojrzenie też z drugiej strony na bitcoina.
Smart inwestor czyta dobre i złe wiadomości o inwestycji.
  • Odpowiedz
@zonbat: ostatnie wydrukowany tether to 18.5mln$ na pokrycie kary dla NYC.
Ja to czytam w sposób taki: tether RIP, USDC start. Więc pompka :)

Czyli post pozytywny dla bitka :)

Problem się stanie gdy @11262 przestanie postować i sam uwierzy że jednak się mylił i zainwestuje. Wtedy już będziemy
  • Odpowiedz