Wpis z mikrobloga

Mozecie polecić jakis plyn do felg ktory wystarczy spryskac felgi jak plynem do szyb przed myciem na myjni? Kiedys mi na myjni takim popsikali i byl dobry efekt. Mam krwiawiaca felge ale to trzeba rozprowadzac pędzelkiem a mi sie nie chce. #cardetailing
  • 25
  • Odpowiedz
@Eplan: Tak, ze względu na inhibitory korozji. A co do ma wspólnego z rozprowadzaniem? Generalnie każdy deironizer możesz po prostu psiknąć i zostawić, po czym spłukać - tylko efekt będzie gorszy niż po pędzelkowaniu.
  • Odpowiedz
@psylo: Ja miałem tylko jakiś K2 krwawa felga i to było w postaci żelu/galaretki jak sie psikało to trafiało w jeden punkt czyli na jedna felge bez rozprowadzania straciłbym prawie cała butelke
  • Odpowiedz
@Eplan: Lepiej rozprowadzić pędzlem. Deironizer i tak powinno się stosować max 1-2 razy w roku, więc to nie jest aż tak znowu dużo roboty.
  • Odpowiedz
@Eplan: Nie mam nic takiego, myję tak jak i całą resztę auta. Na felgach mam powłokę, korzystam z ceramicznych klocków hamulcowych i myję auto często - więc nie mam potrzeby stosowania żadnej dodatkowej chemii.
  • Odpowiedz