Wpis z mikrobloga

Janusznet zwrócił pieniądze ( ͡° ͜ʖ ͡°) mogli po prostu przyjąć ode mnie te gierki, ale woleli się bronić jakimś śmiesznym regulaminem. Tym samym dostali używaną konsolę w zniszczonym opakowaniu (zabezpieczenia po ich stronie - bajka!), używanego pada w zniszczonym opakowaniu i te ich turbo gierki. No i za taką zagrywkę to już na pewno nic u nich nie kupię ( ͡º ͜ʖ͡º)
A mnie cała operacja kosztowała zawrotne 25 złotych za wysyłkę.

#ps5 #neonet #janusznet
Viarus_ - Janusznet zwrócił pieniądze ( ͡° ͜ʖ ͡°) mogli po prostu przyjąć ode mnie te...

źródło: comment_1614698861as5fGbFicRoVu9elequ2ML.jpg

Pobierz
  • 21
@Viarus_ i bardzo dobrze, szkoda tylko kogoś kto dosta ie uzywke a oni będą twierdzic, że to nówka. Szkoda też że nie poczekales, w końcu i tak się ugieli bo ten z dupy regulamin miał błąd i nie mogli się na niego powołać.
@Marek1991 nie miałbym problemu nawet o te gierki, bo puściłbym je dalej w obieg. Ale jak ktoś mi wciska tlou 2 albo cyberbuga za 270 zł no to ja na taki deal nie idę. Pan MM przysłał mi zestaw z padem, słuchawkami i demon soulsem. I słuchawki i soulsy puściłem po takiej cenie że ps5 z dodatkowym padem kosztowało mnie 2,8k czyli tylko 100 zł więcej niż katalogowo. A w przypadku zamówienia