Wpis z mikrobloga

Ogłaszamy testowanie Internetu Mobilnego Mobile Vikings!
Ostatnio w jednym z wpisów troszkę się wygadaliśmy na temat pracy nad nową ofertą internetową. O naszych Vikingach nie myślimy jak o klientach, ale jak o współtwórcach tej sieci, dlatego postanowiliśmy zaprosić Was do wspólnego testowania wczesnej wersji, która jest dopiero szkieletem usługi. Zapisani na testy otrzymają darmowy miesiąc naszego Internetu Mobilnego do wykorzystania i będą mieli okazję zobaczyć od środka jak zmienia się jego kształt.

Warunki:
1. Tylko dla obecnych Vikingów. W momencie dołączania do testów należy mieć aktywny numer w #mobilevikings
2. Liczą się tylko osoby, które zaplusowały wpis. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
3. Po internet zgłaszasz się do nas w wiadomości prywatnej. Tam podamy Ci tajne hasło do przekazania naszemu HelpDeskowi, który za darmo zorganizuje zamówienie. ( ͡ ͜ʖ ͡)
4. Zapisy trwają do środy 03/03/2021, do godziny 20:00

Do zapisów! (òóˇ)

#mobilevikings #internet #2jednostkowe0integracyjnych

  • 39
@MobileVikingsPL: macie/planujecie poza tym co na stronie jakąś "biedaofertę"? Mam w głowie projekt uwzględniający komunikację z homelabem kiedy brak internetu a GSM hula i potrzebuję czegoś co oferuje 1500~2000 SMS miesięcznie (i nic poza tym) w sensownej cenie. Trochę mi szkoda kasy poza etapem prototypu na pakiety za 20+ PLN a chyba u żadnego operatora nie widziałem czegoś takiego - no oczywiście poza ofertami biznesowymi na dużo większą skalę.
macie/planujecie poza tym co na stronie jakąś "biedaofertę"? Mam w głowie projekt uwzględniający komunikację z homelabem kiedy brak internetu a GSM hula i potrzebuję czegoś co oferuje 1500~2000 SMS miesięcznie (i nic poza tym) w sensownej cenie. Trochę mi szkoda kasy poza etapem prototypu na pakiety za 20+ PLN a chyba u żadnego operatora nie widziałem czegoś takiego - no oczywiście poza ofertami biznesowymi na dużo większą skalę.


@SrubokretUdarowy: Często dostajemy