Wpis z mikrobloga

#krakow #samochody #motoryzacja

Czy ktoś z mirków orientuje się gdzie w Krakowie i okolicach można umyć normalnie i legalnie auto samemu - czyli żeby było po prostu miejsce z wodą i odpływem. Bo jednak myjnie na wrzucanie pieniążków przy porządnym myciu zabrałyby cały budżet.
  • 31
  • Odpowiedz
@cwlmod: no tak własnie robię, ale mimo wszystko na myjni jest informacja, że zabrania się używania własnych środków czystości i osuszania auta.

Chciałbym kulturalnie bez stresu gdzieś podjechać, zapłacić i umyć auto.
  • Odpowiedz
tak i to koleś się dopruł tylko do tego że wycierałem szyby do suchego


@cepeta: no akurat z tym to miał rację - jak chciałeś wytrzeć szyby do sucha, to faktycznie mogłeś wyjechać ze stanowiska, stanąć gdzieś obok i sobie pucować pół godziny szybki.
  • Odpowiedz
@cepeta: kolego osiedle willowe. Jest tam garaż podziemny a w nim za pare złotych dostajesz wiaderko z gąbka i płynem, i lecisz sobie na wypasie z myciem są 3 stanowiska na zewnątrz z wężem a w środku jedno z karcherem na złotówki. Jest tez odkurzacz. Pan nie robi problemów jak ze swoimi gratami przyjedziesz i płacisz wtedy tylko pare złotych za wodę. Jak jest kolejka to maks 30 minut na mycie
  • Odpowiedz
@Czarna_ksiazka: Ja tam nie mam stresu. Ostatnio myłem w stojąc w kolejce bo był jeden ciepły dzień po mrozach. Wtedy się zestresowałem ale jak się okazało, niepotrzebnie. Jakać babka wjechała 10 minut przede mną na stanowisko swoim pugiem 206cc i wyobraź sobie, że tak długo go pucowała TYLKO myjką i myjkową szczotą, że wyjechała tylko 5 minut przede mną( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cepeta: no dobra a jak se na zwykłej myjni pójdziesz z wiadrem i z myjki nalejesz do wiadra wody? Potem se i tak myjka opluczesz a jak nie to znów nalejesz?
  • Odpowiedz