Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
Ta słynna klątwa uniwersum to nic innego jak buractwo, które wychodzi po #!$%@? ze stanowiska bądź po prostu przez samo zadawanie się z bohaterami szkolnej. Każdy wie jaki knur jest, a pcha się do tego #!$%@?łka.

Mexicano kiedyś lubiany przez większość, teraz jest znienawidzony przez każdego (dużo ma też do rzeczy jego przeszłość, a nie że po prostu jest pajacem).
Pato to kolejny przykład osoby, która ma swoje przebłyski, ale jej odwaliło. Kogo obchodzą jakieś lajwy z trasy i gówno filmy (chociaż akurat triggerowanie kśka filmami o psach było spoko).
Pampalini kolejny agent, który dostaje poklask od społeczności. Okej nagrywanie dowodów na ćpuna cel niby słuszny, ale ile przy tym chamstwa i przekleństw niepotrzebnie. I gość chce użyć tych materiałów jako dowód w sprawie zaśmiecania lasu?
Jedna z nielicznych osób, które faktycznie robiły coś dla szkolnej to Niemiecki, który pomagał warmianinowi w biedzie.

Paradoksalnie najlepiej punktują osoby, które ze szkolną nie są związane aż tak bezpośrednio - dobrymi przykładami są olgierdano, który punktuje bobolaka argumentami i wyciąga jego brudy, oraz King of the diamond, który pomaga przyswoić ludziom uniwersum. Oczywiście trzeba też wspomnieć o tych wszystkich kanałach z przeróbkami i skrótami, które dają dużo fajnego contentu.

#kononowicz
  • 16
@Reaven: Kononowicz jeszcze przed udostępnieniem wersalki ćpunowi, przez jakiś czas pracował u Niemca. Szkoda, ze Niemiec nic więcej ze szczegółami na ten temat nigdzie nie powiedział.
@Reaven: Dla mnie to co piszesz jest Twoją subiektywną opinią.
Mexicano od zawsze był uważany za statyw, który nic nie wnosi. Nigdy go nie śledziłem jak większość bo po co oglądac opóxnionego w rozwoju menela.
Pato to nic więcej jak kolejny koles , który pomyslał, że zbuduje sobie kanał na hajpie Konona. Niczym się nie wyrózniał, nic nowego nie wnosił. Równie dobrze mozna posadzić Krzyśka przed kamerą i w taki sam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ACE41: może nie wnosił zbyt wiele, ale piszę głównie o nim, bo w jakiś tam sposób był powiązany ze szkolną. Masz rację że sam ksiek może być sobie redaktorem, ale ile też można oglądać kononoskopii bez ładu i składu.
@salamsalejman: rozwiniesz?

W ogóle zapomniałem wspomnieć o aktualnym nagrywającym Jacku, któremu już powoli psycha siada od przesiadywania w Belwederze
@Reaven: Dlatego uważam, że osoby, które opisujesz są zbędne i wnosza tyle ile kolonoskopia.
Kononowicz to niesamowity potencjał i wystarczy go tylo dobrze pokierować. Przecież najlepsze co mogło być to utwierdzanie go w tym, że jest wszechmogącym politykiem, znanym na cały świat. Facet był jak wyjęty ze skeczy Monty Phytona. Ludzie, którzy z nim współpracują musza mieć charyzme, umieć nim pokierowac i nie kalkulować jak to robi teraz każdy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ACE41: aż tak do końca bym nie powiedział że są bezużyteczne bo chociaż próbują poruszyć jakieś tematy, co do polityki to szef sztabu miał ciekawy plan, niestety przejechał się na oczekiwaniach xD
@Reaven: Dla mnie osoby te kalkulują i robią wszystko zgodnie z tym. Nie będzie żadnych akcji politycznych bo najlepiej im opłaca się miec Krzyśka na wersalce i robić relację jak z big brothera. Obawiają się, że odbije się to na ich kanałach , które zbudowali sobie na popularności Konona albo tym, że ktoś ich zgłosi na youtube i nie będa mieć łatwej kasy. Szef sztabu to jakiś koleś z dupy co
@Reaven Chodzi o to, że te dwie sprawy trzeba traktować rozdzielnie. Klątwa Szkolnej a zwyczajne ośmieszenie się, chociaż czasem się to krzyżuje.
Tyczy się to właśnie ludzi, którzy napotkali na swojej drodze życia Kononowicza. O konkretne przykłady klątwy Szkolnej trzeba sięgnąć głebiej, Czeczetkowicz nie zrobił kariery, skończył po 40 w jakiejś szurii pokroju Jabłonowskiego, Wądołowski po 30 bez kobiety, samotnie w bloku, bez pracy. Kulesza, Kosno, Chodor też praktycznie nic nie osiągneli.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ACE41: problem jest taki, że nieważne czy ktoś znany kononowi z charyzmą się trafi, prędzej czy później każdy źle wychodzi na znajomości z knurem i zostaje #!$%@?. Jakby tak w ogóle nie kalkulować kosztów zadawania się z nim to się popadnie w końcu w alkoholizm i zbankrutuje przez jego wygórowane oczekiwania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Reaven: Ludzie, w tym ja, nienawidzą go z jednego powodu: odszedł ze Szkolnej i ośmiesza się myśląc, że sam w sobie COKOLWIEK znaczy. Nie pojmuje, że 99,9% jego wyświetleń było tylko po to, by zobaczyć na jego kanale, co u Knura. Chłop bez Szkolnej jest niczym!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@salamsalejman: dobrze że o srawku napisałeś bo zapomniałem o nim, a w mojej wypowiedzi chodziło głównie o to, że ludzie po kontakcie ze szkolną ujawniają w końcu swoją prawdziwą twarz. Niektórzy faktycznie nie są bucami.
@Reaven: Dlatego niech ludzie nie biora się z motyką na słońce. Jak masz kalkulować to lepiej załóż sobie kanał o pszczelarstwie, a nie kontaktujesz się z nieobliczalnym Krzyśkiem. Raczej to nie klątwa, a życie wykolejeńców.którzy albo nie wytrzymują presji albo sami mają problemy ze soba i pociągają ich rzeczy na poziomie kłótni suchodolskiego z Kononem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pierzgalski_2003: ja bym doprecyzował, że hejt się wylewa głównie dlatego, że tołdi jako dwulicowy frajer zaprzysiągł wojnę ze szkolną, a potem zgoda z kononem za browara i w końcu ostateczne #!$%@? ze stanowiska, po którym nie może się odnaleźć i wylewa własny hejt żeby się lepiej poczuć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ThirtyDoorKey: mnie właśnie zastanawia czy rodziny takich osób w ogóle wiedzą o tym że ktoś się zajmuje takim czymś xD co innego oglądanie tego chłamu, a co innego uczestnictwo w tym