Wpis z mikrobloga

Ależ ciekawi mnie pojedynek G2 vs Rogue, będąc na streamie u Jankosa mówił, że obecnie gracze Rogue są zdecydowanie lepsi aniżeli byli podczas ich pierwszego pojedynku i że prezentują niesamowicie wysoki poziom, że sami w G2 są tym zaskoczeni jak się rozwinęli. Osobiście jedynie gdzie upatrywałbym jakiegoś znaczącego „diffa” to top, bo Wunder mechanicznie i jeżeli chodzi o ogólnie zrozumienie tego co ma robić, jest na zdecydowanie wyższym poziomie aniżeli Odoamne. Reszta stoi na podobnym, lub trochę niższym.
#leagueoflegends
  • 15
@zegusiek: @vvertoi: mid G2 = Rogue
bot G2 > Rogue
jg G2 =< Rogue
top G2 > Rogue

wiem, że Jankos ostatnio zagrał kozak grę przeciwko FNC, tak, też jestem jego mega fanem i mu kibicuję, ale patrząc racjonalnie bardziej wyważony i wyrachowany, a także mniej głupio wywalający się jest Inspired. Niemniej przy ważnych objectiwach wiadomo kto spaliłbym źle smite'a ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Larv: mental Jankosa zawsze był mocny, ciągnął psychicznie G2 kiedy mógł, ale może Inspired jak i całe Rogue przedstawia mi się jako taka drużyna spokojna, kalkulująca praktycznie każde zagranie, czego g2 nie robi :D G2 jak się rozhula i zacznie spontanicznie grać to mogą roznieść te Rogue, które (wg mnie) nie lubi "szarpanej" gry
@STL9: a ja uważam, że na każdej pozycji jest przewaga G2, mniejsza lub wieksza. Rogue gra bardzo dobrze druzynowo i potrafia grać objective w przeciwieństwie do całej ligii (nie licząc G2). Więc albo to bedzie popisowa gra jednego z graczy albo partia szachow i wygra ten, kto popełni mniej błędów.

A co do samych zawodników to największą różnica jest na bocie. HS gra bardzo ryzykownie i często nieostrożnie, a Trymbi nie
@STL9: jak na moje G2 jest lepsze na każdej roli. Caps może nie był kosmicznym carry w ostatnich meczach, ale nie musiał. W ostatnim meczu z RGE G2 wzięło bardzo, bardzo trudny draft i tak udało im się to odpalić. Moim zdaniem jeśli zagraliby coś bardziej standardowego to RGE miałoby jeszcze większe problemy.
Jak kolega wyżej napisał - największą przewagą nad resztą ligi RGE ma w graniu jako team, a G2
@wiecznylowcaumyslow: oczywiście, że diff bot, Rekkles i Mikyx ? Są 2 klasy wyżej wspólnie od każdego innego bota w LEC, mega mnie ciekawi MSI nie mówiąc o Worlds, jak to bedzie wyglądało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Yahoo_: @Larv: to prawda, nie ma teraz drużyny w Europie, która mogłaby umiejętnościami równać z G2, ale już za wiele razy (zwłaszcza w tamtym roku) oglądałem wpadki G2, pamiętam jak przez chwilę bałem się, że nie wejdą do play-off na LEC Summer ( ͡° ͜ʖ ͡°) typowe G2 albo rozwalą kitajców 3:0 albo przegrają z Schalke/Excel ( ͡º ͜ʖ͡º)
@STL9: ja czasem mam wrażenie, że oni specjalnie przedłużają niektóre gry. Mogliby je szybciej skończyć grając bezpiecznie, ale wolą pobawić się w limit testing, bo co by nie mówić w Europie nie mają za dużo okazji, żeby pograć na poziomie.
Jankos (chyba?) o tym kiedyś mówił. W Azji nie dość, że grają bo3 to jeszcze scrimy mają na najwyższym poziomie. W Europie to G2 może sobie pograć z RGE i FNC,
@Yahoo_: Niektóre gry na pewno przedłużają, najgorzej właśnie, że masz na 18 gier w splicie tylko 4-5 poważnych, przez co nie rozwijają się za bardzo, a w Azji jest ostre parcie, mają więcej zespołów w lidze, więcej gier, większy natłok meczów tym bardziej drużyn, w których grają zawodnicy na wyższym poziomie. Aż ciekawi mnie jak G2 poradziłoby sobie w LPL lub LCK
@zegusiek: ja to jestem strasznie oburzon, że mecz o top 1 w rundzie zasadniczej jest rozgrywany w piątek jako trzecie spotkanie, a ja będę w tym czasie w pracy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@faziol: Nie ma co się tym sugerować, przeniosą to spotkanie na koniec i ogłoszą meczem tygodnia. Zawsze tak robią, wszystkie spotkania mogą ulec zmienię godzin nawet w ten sam dzień co są rozgrywane.