Wpis z mikrobloga

Namiar na bezpieczną aborcję.

Na początku chciałam podziękować wszystkim, którzy stanęli dziś w mojej obronie pod postem jednej z użytkowniczek. Dziękuję za komentarze, wszystkie wiadomości prywatne i pomoc, jaką mi oferujecie! Mimo że się nie znamy, to mogę liczyć na aż takie wsparcie, co jest jedną z najmilszych rzeczy, jakie mnie spotkały. Dziękuję bardzo! Podbudowało mnie to w krótkiej chwili wątpliwości, którą dziś niestety miałam. ()

A teraz czas na część główną. Będzie dziś o fanatyzmie i nie będzie to post merytoryczny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kilka razy widziałam słowa skierowane w moją stronę, jakobym miała być fanatyczką aborcji. Przyznam, że nieco śmiechłam, bo do fanatyzmu mi daleko. Ja po prostu stawiam na wolny wybór, bo uwaga - jeżeli aborcja na życzenie będzie dostępna, to nikt nie będzie nikogo do niej zmuszał. Nie chodzi o przymus aborcji, a o decyzję czy się chce kontynuować ciążę czy nie.

Dla mnie o bardziej fanatyczni są ludzie, którzy niemalże codziennie piszą 'kontrposta' do mojego. Albo ludzie którzy śledzą każde moje słowo na mirko i doszukują się w nim rzeczy, których nie ma.
Bardziej fanatyczne są dla mnie Zuzanny Wiewiórki, które piszą do dziewczyn szukających pomocy, żeby pod przykrywką wsparcia zniszczyć im życie. I jeszcze dostają za to rządowe nagrody! A jakże!
Bardziej fanatyczni są dla mnie ludzie pro-birth (z jakiegoś powodu nazywani są pro-life), dla których embrion jest ważniejszy niż dorosła osoba i zaszczują Cię i zakrzyczą, jeśli śmiesz myśleć inaczej.

Jeżeli ktoś nazywa postawę wolnościową fanatyzmem, to oświadczam, że pora się obudzić i zajrzeć do książek oraz słowników.

32/31

#aborcja #codziennepowiedzkomus <- taga do czarnolistowania/obserwowania

Kochani, jak już Was wołam to nie musicie plusować komentarza z wołaniem! Ułatwia mi to znacznie wpisywanie nowych osób na listę, bo nie korzystam z mirkolist tylko mam plik, do którego wklejam sobie plusujących. :)

JEŻELI JEDNAK JESZCZE CIĘ NIE WOŁAM, TO PLUSUJ ŚMIAŁO KOMCIA Z WOŁANIEM ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz Amishia - Namiar na bezpieczną aborcję. 

Na początku chciałam podziękować wszystki...
źródło: comment_1614624620dibXwikgyAX6fL0X1HUzHp.jpg
  • 98