Wpis z mikrobloga

#pieklomezczyzn #p0lka #karyna #stereotypy

Jeśli dalej są osoby, które twierdzą, że faceci popełniają s---------o przez, że inni faceci stworzyli te piekło to pozdrawiam. Na pewnej grupie pełno kobiet się nagle odezwało, że jeśli facet okazuje jakiekolwiek uczucia to jest miętką cipą itp. i powinien zawsze być w stanie obronić swoją kobietę
harnasiek - #pieklomezczyzn #p0lka #karyna #stereotypy 

Jeśli dalej są osoby, któr...

źródło: comment_1614605245dDeRMCfrbVM0IeUQzGD8oE.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@harnasiek: @zmasowanyatak:
Ja to wolałbym strzelić sobie w łeb daną mi bronią niż zabić kogokolwiek z wrogów mając świadomość, że po drugiej stronie są tacy jak ja, nie chcący być zabawkami rządzących. Przeraża mnie widok krwi na żywo, nie wyobrażam sobie widoków rozerwanych ciał. Na myśl o tym, że byłbym świadkiem śmiertelnego wypadku np samochodowego robi mi się niedobrze a co do piero wojna!?
  • Odpowiedz
@harnasiek: Prawda jest taka, że jakby ci "chłoptasie" potem wrócili z wojny to byliby prawdopodobnie ostro porąbanymi psycholami z szalejącym PTSD. Część by się wyhuśtała z tego świata, inni wpadliby w alkoholizm, ćpanie, zostaliby bezdomnymi. Do tego sporo z nich byłoby do końca życia kalekami. Ale przynajmniej byliby przecież tacy męscy! Szkoda tylko, że jednocześnie żadna kobieta by nawet na nich nie spojrzała po tym wszystkim i byliby skazani na
  • Odpowiedz
  • 1
Strasznie kiepskie podejście. Wymaganie od facetów by był zawsze twardy i ukrywał emocje.

  • Odpowiedz
@harnasiek: To Rambo do końca chyba nie oglądała gdzie John płakał opowiadając swojemu przełożonemu o swojej sytuacji po powrocie z Wietnamu i o przyjaciołach którzy tam zginęli na jego oczach. Tępa dzida i tyle.
  • Odpowiedz
@MisterTwister: które naooglądało się szeregowca ryana, helikopter w ogniu itp, i myśli, że wojna tak działa - zadanie wykonane zwijka do domu. Nie wiem dlaczego wyznacznikiem męskości jest udział w wojnie, bycie twardym i bez emocji XDD
  • Odpowiedz
@harnasiek: Wyznacznikiem meskosci wg mnie to wlasnie nie tlumienie swoich uczuc, obaw, lęku itp (przyklad Johna Rambo z komentarza pozwyżej )bo takie sciskanie w sobie tych wszystkich emocji to nie jednego twardziela zaprowadzilo na sznur, ale p0lkostwo o tym nie mysli, p--------e manipulantki
  • Odpowiedz