Wpis z mikrobloga

Ale normictwo jest głupie xDDD oni bez ironii doradzają przegrywom żeby na jakieś telefony zaufania dzwonili czy do innych psychologów chodzili normickich a już @WykopekBordo potwierdził że oni maja wysrane w wasze problemy i gówno ich obchodzi wasze życie. Jeżeli byście sugerowali że chcecie spaść z rowerka to zareagują dzwoniąc na bagiety tylko po to żeby wam zrobić na złość i żebyście dalej się męczyli w przegrywie.

#przegryw #bekazrozowychpaskow #depresja
  • 66
  • Odpowiedz
oni maja wysrane w wasze problemy i gówno ich obchodzi wasze życie


@PogryzionyPrzezPokemony: widze, ze jedyna realna prawda w koncu weszla do glowy.
Polknij ten swoisty blackpill - tak naprawde nikomu na Tobie nie zalezy, najwyzej rodzinie moze troche. dla reszty, jezeli nie jestescie przyjaciolmi albo w zwiazku, w ogole sie nie liczycie.
Jedna z najtrudniejszych pigulek do przelkniecia, zawsze bedziesz sam, jestes i byles. Nigdy to sie nie
  • Odpowiedz
Polknij ten swoisty blackpill - tak naprawde nikomu na Tobie nie zalezy, najwyzej rodzinie moze troche


@StarySkuter: xDDD ale ja to doskonale wiem, mój wpis jest skierowany raczej do tych "nieprzekonanych" do czarnej pigułki, z tą rodziną to też bym kwestionował.

dla reszty, jezeli nie jestescie przyjaciolmi albo w zwiazku, w ogole sie nie
  • Odpowiedz
Jeżeli myślimy o tym samym a mianowicie pomogą spaść z rowerka to się zgadzam.


@PogryzionyPrzezPokemony: lepiej zeby ich nie bylo? Popatrz na to z tej strony, ze pomagaja moze chocby i wybranym jednostkom, jednej osobie na 100. i tak warto

Będąc w związku czy przyjaciółmi również nie, to nie XVII wiek.


@PogryzionyPrzezPokemony: ty no #!$%@? nie wiem xD czy tak zwane przywiazanie nie istnieje wg ciebie? jakos mnie
  • Odpowiedz
lepiej zeby ich nie bylo? Popatrz na to z tej strony, ze pomagaja moze chocby i wybranym jednostkom, jednej osobie na 100. i tak warto


@StarySkuter: Jak patrzę na statystyki samobójstw (zwlaszcza niebieskichpasków) w chlewie p0lskim to myślę że ma to znikomy wpływ, a kosztuje podatników sporo kasy więc moim zdaniem nie warto.

ale zeby partner nie przejmowal sie toba ani twoimi problemami? to po #!$%@? taki partner


@StarySkuter
  • Odpowiedz
@PogryzionyPrzezPokemony: Serio oczekujesz, że jakiś random zainteresuje się tym, że masz coś w główce nie tak? Ma zacząć do Ciebie dzwonić, dawać pieniążki i mówić jak do dziecka ojejku wszystko będzie dobrze? Nie, ma to w piździe bo ma własne problemy, a sam fakt, że poda Ci jakiś numer albo skieruje Cię w jakieś miejsce to jest dobry gest z jego strony i powinno się doceniać. Nie jesteś bahorem, jak
  • Odpowiedz
Serio oczekujesz, że jakiś random zainteresuje się tym, że masz coś w główce nie tak?


@KleKotka: Oczywiście że nie, ja wiem że to jest największy scam na świecie i marnowanie kasy podatników ale jestem w stanie uwierzyć że niektórzy z tagu są w stanie łyknąć zarzudke którą im serwuje normictwo i to się źle dla nich skończy dlatego śmieję z głupiego normictwa które takie coś proponuje.
  • Odpowiedz
@PogryzionyPrzezPokemony: Jedyne osoby które zaangażują się w pomoc dla Ciebie to będzie rodzina lub ktokolwiek bliski, dobry kumpel, przyjaciel, znajomy z internetu.

Takie są realia wszędzie, wręczam nagrodę za przełomowe odkrycie jak wygląda dorosłe życie.
  • Odpowiedz
@PogryzionyPrzezPokemony: Badania to jest nic, przede wszystkim obserwacja. Może okazać się, że np. W twoim życiu wydarzyła się ta jedna mała rzecz, która spowodowała, że jakiś drobiazg dnia codziennego który twój mózg kojarzy z tamtym wydarzeniem sprawia, że np. Spada ci serotonina i jest do #!$%@?. Zalecam prowadzenie dziennika i samoobserwację, najlepiej konsultowaną ze specjalistą. Głowa to nie jest nerka, serce czy inny gównonarząd. To esencja Ciebie, a poznać własną
  • Odpowiedz
Takie są realia wszędzie, wręczam nagrodę za przełomowe odkrycie jak wygląda dorosłe życie.


@KleKotka: To nie jest dla mnie żadne odkrycie bo nie przgrywam od wczoraj ale osoby bardziej podatne na szkodliwą normicką propagandę mogą serio w to uwierzyć i dzwonić do tych kretynek, czy im to pomoże? raczej jeszcze bardziej zaszkodzi.

W twoim życiu wydarzyła się ta jedna mała rzecz, która spowodowała, że jakiś drobiazg dnia codziennego który twój
  • Odpowiedz
Stały czynnik należy wyłapać. W momencie kiedy ogarniasz co to jest, wiele może się zmienić.


@KleKotka: Tylko że tutaj jest on każdemu doskonale znany ale że jest nie do wyeliminowania to nie, nic się nie może zmienić chyba że jako zmianę ktoś rozważa sznur, wtedy faktycznie go wyeliminuje ale chyba nie o takie rozwiązanie tu chodzi ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@PogryzionyPrzezPokemony: Na ile trzeba być ograniczonym, żeby jako obserwator, który tak ciśnie na normictwo, pisze, że ojej zadzwoniłem na linię pomocy i dostałem gowno porady. Serio? Przecież to oczywiste kto jest po drugiej stronie słuchawki. Normictwo.

Przegrywy mają jeden ogromny problem-brak im często piątej klepki.

Nie dzwonisz, nie prosisz sąsiada o pomoc. Tylko idziesz do specjalisty i zaczynasz pracować nad sobą. Praca, praca, praca.
Czasem do takiej decyzji trzeba dojrzeć, niestety wielu nie potrafi i trwa w swoim #!$%@? do
  • Odpowiedz
  • 0
@sebe: straszne to jest bo wychodzi na to że poza tagiem to nigdzie przegryw nie otrzyma pomocy bo nikt kto tego horroru nie przeżywa nie zrozumie tego a niektórzy to nawet nie próbują (te p0lki z linii).

@PogryzionyPrzezPokemony
A ilu to już przegrywów specjaliści z tego tagu na trwale już wyprowadzili ze #!$%@??
  • Odpowiedz