Wpis z mikrobloga

@AlteredState próbowałem wszystkiego. Zwykłych ciemnych okularów z korekcją i tych z wkładką. Zwykle wiadomo że lipa bo wpuszczają wszystko. Te z wkładką się rozpadły (sama wkładką znaczy się) ale nawet i przed tym to słaba opcja bo wkładka bardziej przylega do łuku brwiowego i paruje. Ostatecznie skończyłem na soczewkach bo na Oakleye z korekcją mnie nie stać.
@AlteredState: z tego co się orientowałem, to dobry optyk jest w stanie dorobić szkła korekcyjne to standardowych okularów sportowych (tzn. wywala oryginalne szkła i wstawia takie z korekcją), z tym, że nie każdy model, krzywizna nie może być zbyt duża. Trzeba pochodzić po optykach i popytać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AlteredState: aktualnie soczewki. Chociaż podczas używania zauważam że dużo bardziej wysuszają mi się oczy. Także krople na rower to jest must have.
Mam co prawda jeszcze wkładkę korekcyjna, ale opinie są raczej średnie. Chociaż może w tym sezonie spróbuję. Tylko problem powstanie jak ściągnę oksy :D
Jak nie spróbujesz grzebania w oku, to się nie dowiesz jak to wygląda :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AlteredState: wybierz się do specjalisty i powiedz, że chciałbyś soczewki miesięczne dzień i noc. Oczywiście o ile wada na to pozwoli... Ale będziesz miał taki komfort, że grzebanie w oku jedynie raz w miesiącu.