Wpis z mikrobloga

@Pralko-suszarka: to fakt, mialam raczej mialam na mysli ze normal ie lidzie nie intereauja sie zyciem innych. To tak jakbym ja intwresowala sie zyciem lidzi ze studiow. Pytam kurtuazyjnie : co tam. A tak naprawde mam.to w dupie.
@KingaM:

Decyduje, albo nie decyduje, ponad 10% prostytutek jest do tego zmuszanych siłą, wspieranie tego biznesu powinno być karane,


I korzystanie z usług prostytutek, które byłyby zmuszane powinno być karane, i to znacznie ostrzej niż w Szwecji, gdzie grozi za to mandat lub 30-dniowe więzienie. Ale jednak nie każda kobieta jest zmuszana. Powinno się walczyć ze samym zmuszaniem, a nie ogólnie z prostytucją. W wielu małżeństwach wiele kobiet jest ofiarą przemocy,
@KingaM:

A seks jak już mówiłam - średnio jest dla mnie towarem który może być przedmiotem handlu


Tak samo jak dla wielu seks jest aktem, który powinien występować jedynie z połączaniu z romantycznym uczuciem, a seks bez takiego uczucia jest dla nich czymś niezrozumiałym. Podczas gdy inni nawet preferują takie relacje. Clue jest taki, że każdy postrzega seks na swój sposób, a twoje postrzeganie nie jest lepsze od postrzegania innych. Dla