Wpis z mikrobloga

Przeglądałem sobie stylówy na #4chan /fa/ oraz tagu #modameska i mysle ze to bez znaczenia wszystko.

Zauważyłem że 90% dobrego wyglądu to ładny ryj i taki Chad albo nawet Oskarek w czarnej koszulce i dżinsach będzie wyglądał 100x lepiej niż najlepiej #!$%@? przegryw z polackim ryjem i zakolami. Nie ma ratunku mówię wam #!$%@?.

#przegryw #blackpill #feels #suicidefuel
Dziczek3000 - Przeglądałem sobie stylówy na #4chan /fa/ oraz tagu #modameska i mysle ...

źródło: comment_1614472669biYTtzsVlFKibhmT2STjpA.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
Zauważyłem że 90% dobrego wyglądu to ładny ryj i taki Chad albo nawet Oskarek w czarnej koszulce i dżinsach będzie wyglądał 100x lepiej niż najlepiej #!$%@? przegryw z polackim ryjem i zakolami.


@Dziczek3000: I pomyśleć, że te 10+ lat temu ja również sądziłem, że np. zegarek za 50k to taki magiczny amulet który sprawia, że kobiety są zainteresowane. Ach... nierozsądny bluepillowy ja
  • Odpowiedz
@Shatter: Tak by było kiedyś ale nie teraz bo kobiety maja dużo wyższe wymagania. Z resztą byłem na imprezie i poznaje typa, jest przedsiębiorcą więc bardzo go polubiłem bo ogarnięty typas. No i gada mi stary ja jestem po rozwodzie, moja szara myszka była z trudnej rodziny, opiekowałem się nią i tak a wyszło jak wyszło. Widać było ból w jego oczach, powiedział że ciężko mieć znajomych i się spotykać w
  • Odpowiedz
@Shatter: Moja siostra ma starsze koleżanki w pracy i też rozwódki albo cisna w pracy po swoim chłopie co jest obrzydliwe. Jest w #!$%@? dużo rozwodów a statystyka jest zaniżana przez ludzi ze wsi bo tam ludzie dalej mają trochę inna mentalność. Ale w miastach? :)

Plus jak jesteś z jakaś parą to widać czy jest między nimi chemia. Rzadko jest.
  • Odpowiedz
@Shatter: No tak, dlatego masz tyle rozwodów. Sytuacja wygląda tak laska znajduje sobie jakiegoś beciaka jak ten prawej, próbuje siebie okłamywać, że będzie z nim szczęśliwa, koło 30-35 strzelają bobo, seks w związku umiera bo laska nigdy do typa nie czuła pożądania. Zaczyna gościa nienawidzić i nim gardzić a później rozwodzik.
  • Odpowiedz
Tu nie koniecznie może chodzić o dziecko, przyczyn może być sporo. Jeden typ kiedyś opowiadał, że podsłuchał swoją żonę jak gada z kimś tam i mówiła, że wybrała sobie brzydkiego męża bo nie chciała być zdradzana tak jak jej mamusia która była z chadem. Związek z beciakiem to może być strach przed zdradami, próba wybicia się na barkach beciaka i tak dalej.
  • Odpowiedz
@Shatter: Podsumowując.

Czy gościu z taką twarzą może zaruchać? Jak najbardziej. Są goście którzy wykorzystują to że kobiety chcą ich wykorzystać, czyli ściemniają lasce, że będą jej beciakiem, a robią bum bum ciao. To gra wielu gości po 30 gdzie kobiety szukają głównie beciaków bo chcą bobo a wielka kariera okazała się przerzucaniem papierów jak małpa w korpo.
Czy gościu z taką twarzą może wejść w związek? Jak najbardziej.
Czy gościu
  • Odpowiedz
@Shatter: Nie rozumiesz tylko jednego, dla kobiet około conajmniej 60-70% facetów jest nieatrakcyjnych. Potwierdziły to badania big data ok cupid. Kiedyś istniały tylko spekulacje, a teraz dzięki internetowi masz realistyczną próbkę danych.

Ty widzisz przeciętnego gościa, laska widzi brzydkiego chociaż tego nie powie na głos. Nawet jeśli sama jest brzydka, przeciętna.

Między brzydką a ładną dziewczyną jest różnica taka, że brzydka nie łudzi się, że będzie z "chadem" a ładna łudzi
  • Odpowiedz
@Shatter: Z mojego doświadczenia wynika (więc to może być niewiarygodne), że:
a) kobiety w związkach jest łatwiej uwieźć, może kiedyś napisze dlaczego
b) laski o smv mniejszym od ciebie o 2 punkty super często na ciebie lecą. Jak jesteś 8, to seks z laskami 6 to easy mode, jak jesteś 6 to 4 i tak dalej. Gra się zaczyna gdy jesteś 6 i chcesz mieć laskę 6.
  • Odpowiedz