Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak Wy uważacie, ale moim zdaniem lepiej wykoxować sobie tańszego hamburegera typu big mac / big king, dodać tam mięs, sera, innych dodatków i za 20 zł ma się mega burgera niż wydwać kasę na te maestro czy niby "prawdziwe burgery" za 20+ zł. Mięso podobne, bułka prawie taka sama, dodatków warzywnych w sumie mało co.
Odrzucam w tym porównaniu normalne burgerownie

#burgerking #mcdonalds #fastfood
  • 15
@Miedziany_Brodacz: bułka prawie taka sama? No ja widzę kolosalną różnicę a bułka dla mnie ma akurat duże znaczenie. U mnie w Kielcach mam burgerownię, która za 19 zł daje kolosalnego burgera, po którym aż się przejadam, do tego mega frytki w cenie, także bez porównania do maca.
@qps666: chodzi mi też o smak, można sobie dodać pomidora, sałatę, skomponować naprawdę fajny zestaw z dobrym smakiem i wiekszą ilością skłądników, nie biorą pod uwagę samego "napchania się"

@RyanWolf: a u mnie była burgerownia co za 15 zl dawała 200 gramów mięsa, rózne opcje burgerów i frytki do tego za darmo, ale pisałem, że nie bierzemy burgerowni pod uwagę
@Chlejus: @qps666: Nie mówię o wyborze innej kanapki tańszej, czy kupieniu 6 cheesburgerów zamiast 1 maestro.

Tylko o sytuacji zrobienia 1 burgera za cenę, np. tego maestro.
Tu jest burger maestro za 20 zł
a tutaj nasz powiedzmy cheesburger, do którego dajemy 4 mięsa, pomidora, sałatę i potrójny ser

lub wybieramy podwójnego mcroyala i do niego dokładamy jakieś warzywa, ser, sos czy mięso.

Czy faktycznie różnica tego mięsa powiedzmy w
@Miedziany_Brodacz: Byłem w maku sprawdzić. Nie można dowolnie modować burgerów. Wziąłem McRoyala z dodatkowym kotletem, bekonem i pomidorem. Kupa mięcha bez ładu i składu, strasznie suche, ciężko się to jadło i w smaku też średnie. Cena 22 złote. Jedyne dobre co z tego wynikło to idzie się nawpieprzać, ale jakbym chciał się najeść to bym kupił 5 cheesów.
qps666 - @Miedziany_Brodacz: Byłem w maku sprawdzić. Nie można dowolnie modować burge...

źródło: comment_1614544609yYyMaCsNdYYtP4h4azTiZS.jpg

Pobierz