Wpis z mikrobloga

Polecam wywiad, wspaniały elokwentny wojownik Matiego Korka ( ͡º ͜ʖ͡º)

"Pozdrawiam wszystkich bandytów z Bydgoszczy, pozdrawiam wszystkich dobrych chłopaków którzy siedzą w kryminale, pozdrawiam całą moją rodzinę biologiczną jak i kryminalną, yyy yyy... biologiczną, jak i bandycką" ()

To jest ten nowy poziom który obiecał nam kanał sportowy i faktycznie dotrzymali słowa, takiego rynsztoku w "sporcie" jeszcze nie było :P

#kanalsportowy #gromda
R.....w - Polecam wywiad, wspaniały elokwentny wojownik Matiego Korka ( ͡º ͜ʖ͡º)

"...
  • 42
@FanaticoRosso1910: Wtrącę się. Tutaj pewnie chodzi o to, że Mati robi z siebie wielkiego znawcę sportów walki, a z takimi znajomościami organizuje jakieś nawet nie wiem jak to nazwać. Ci goście wyglądają jak patusy najgorszej kategorii. Gościu pieprzy coś o tym kogo zna, że wychowywał się w rodzinie artystów. a promuje walki kryminalistów i to na Kanale sportowym, na którym nie ma miejsca na format o chociażby tenisie. Już widzę jak
@Rymcymcymw takie czasy, bawi mnie twoja reakcja podobnie jak reakcja niektórych ludzi na wulgaryzmy które są już od dawna w powszechnym użytku i nie są uznawane za jakieś niekulturalne ( ͡º ͜ʖ͡º)
dobre chłopaki siedzą w kryminale ? to za co oni siedzą ? za przeprowadzenie staruszki przez pasy ?


@LuCzadoreQ: zawsze mnie to zastanawiało, jaki fikoł logiczny trzeba było zrobić żeby stworzyć te całą grypserę, zasady i #!$%@? kodeks honorowy więźnia.

Przecież oni tam się znaleźli bo w większości nie potrafili się dostosować do zasad panujących w społeczeństwie na wolności. Teraz siedzą jak zwierzęta w klatkach i se będą wymyślać jakieś zasady
@Rymcymcymw: Szczerze - to w takim stanie po #!$%@? się, mówił bardzo do rzeczy i na temat. Bluzgi dwa, trzy.

Nie wiem, czy się kiedykolwiek biłaś w życiu, albo dostałaś gonga w twarz, ale generalnie ciężko się po tym myśli - więc serio czepianie się. A ma znajomych jakich ma - w tym sporcie to pewnie norma.
@sztajnes przecież dla nich tzw. "dziesiony", kradzieże, dilerka czy katowanie kogoś w 10 to normalna sprawa. Oni uważają, że są ponad "lamusami" i "frajerami". W ich małych móżdżkach przemoc fizyczna to jedyny argument.
Dlatego te dobre chłopaki to wg. Tych #!$%@? - goście, którzy niesłusznie odsiadują wyroki za np. pobicie, bo przecież #!$%@? kogoś na ulicy (zwłaszcza w kilku) to zwykła rzecz.
Druga sprawa, że nasze więzienia to jest gówno, a nie