Wpis z mikrobloga

Jeśli dziewięciu z nas, mając te same informacje, doszło do dokładanie tego samego wniosku, obowiązkiem dziesiątego jest się nie zgodzić. Bez względu na to jak nieprawdopodobne może się to wydawać dziesiąty musi zacząć myśleć z założeniem, że pozostałych dziewięciu się myliło.

Bitcoin kontra żymska zasada dziesiątego mężczyzny. Jestem w trakcie tworzenia nowego filmu, ale dzisiaj przychodzę do was z jego zapowiedzią :) Mam nadzieję, że przypadnie wam do gustu. Zrobiłem znalezisko więc jeżeli ktoś ma ochotę wesprzeć moją twórczość to zapraszam do wykopania:
Znalezisko

#gruparatowaniapoziomu #tworczoscwlasna #zymianie #bitcoin #gielda #kryptowaluty
rysiul86 - Jeśli dziewięciu z nas, mając te same informacje, doszło do dokładanie teg...
  • 23
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@rysiul86: zabawne, że ja o tym dowiedziałem się dopiero z takiego filmu o apokalipsie zombie, gdzie gościu leciał do schronu-twierdzy państwa Izrael otoczonego przez mury i wspinające się nań hordy zarażonych. Przygotowanego właśnie dzięki opracowaniu strategii zawczasu i sprzeciwowi tego "dziesiątego" ( ͡° ͜ʖ ͡°) podczas gdy w owym filmie inne kraje takiej rady dziesięciu do ogarniania planów nie miało
@temp16: nikt nie mówi o płynięciu pod prąd, ale bardziej o balansowaniu informacji, żeby nie zostać porwanym z prądem w jakiś wodospad ;) Jak jesteś świadomy wszystkich zagrożeń to podejmujesz lepsze decyzje.
@rysiul86: pierwszy raz o tym slysze i wydaje sie być nielogiczne. Podlinkuj prosze jakieś zrodlo.
edit.
chyba ze niedokładnie w pierwszym zdaniu opisales zasade, wg google:

The Tenth Man strategy says that if nine people agree on a particular course of action, the tenth person must, in the context of the strategy, take a contrary approach so that all alternatives can be considered.


co oznacza, ze przyjmujac dana strategie tych 10
@Fangu: Widzę, że już coś tam znalazłeś w temacie :) ‘devil's advocate’ role jako alternatywna nazwa.
Co do opisu, to jest to cytat właśnie z przytoczonego fragmentu filmu (world war Z) gdzie tak to zostało przetłumaczone.
Oczywiście ten 10 jest sprzymierzeńcem pozostałych 9, ale jego rolą jest szukanie dziury w całym, że tak to ujmę. Cieszę się, że udało mi się Cię zaintrygować tematem :) myślę, że jest to ciekawa teoria
@Fangu: no chyba jednak nie bardzo :P bo jakoś nie umiem się przebić z treściami ;) Niby dostaję bardzo pozytywny feedback, ale ostatecznie czegoś brakuje. Tak czy inaczej będę wołał jak skończę film! :)