Wpis z mikrobloga

Jeśli dziewięciu z nas, mając te same informacje, doszło do dokładanie tego samego wniosku, obowiązkiem dziesiątego jest się nie zgodzić. Bez względu na to jak nieprawdopodobne może się to wydawać dziesiąty musi zacząć myśleć z założeniem, że pozostałych dziewięciu się myliło.

Bitcoin kontra żymska zasada dziesiątego mężczyzny. Jestem w trakcie tworzenia nowego filmu, ale dzisiaj przychodzę do was z jego zapowiedzią :) Mam nadzieję, że przypadnie wam do gustu. Zrobiłem znalezisko więc jeżeli ktoś ma ochotę wesprzeć moją twórczość to zapraszam do wykopania:
Znalezisko

#gruparatowaniapoziomu #tworczoscwlasna #zymianie #bitcoin #gielda #kryptowaluty
rysiul86 - Jeśli dziewięciu z nas, mając te same informacje, doszło do dokładanie teg...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@piro111: Podobno tak, ale co innego wrzucać jakieś nie wiem daily vlogi, a co innego przerobić jakiś materiał poszukać informacji, nagrać, zmontować, nie da rady tego robić masowo tym bardziej robiąc to tylko w ograniczonym wolnym czasie. Ale nie ma co się użalać liczę, że uda mi się z czasem jakoś usprawnić proces i w miarę regularnie coś wrzucać :)
  • Odpowiedz
Zainteresował was ten wczorajszy wpis na mirko, może będziecie wstanie pomóc mu w walce o główną? :) Bo od wczoraj walczy w wykopalisku i jest na to dzisiaj szansa? Z góry dzięki za wsparcie, pomoże mi to zwiększyć zasięg docelowego filmu.

ZNALEZISKO

  • Odpowiedz