Wpis z mikrobloga

Ciekawym pomysłem byłoby założenie ruchu Retard Lives Matter. Głównym założeniem ruchu byłoby wprowadzenie postulatów takich jak : renta socjalna dla nieruchających inceli, pomoc psychologiczna dla społecznych #!$%@?, a także szereg udogodnień w życiu codziennym jak np. dostawa jedzenia do domu bez konieczności wychodzenia z niego, czy szereg ulg podatkowych.

Oczywiście te postulaty nie będą miały prawa zostać wprowadzone, jeśli nie przebijemy się do mediów głównego nurtu, a także bez finansowej pomocy jakiegoś ekscentrycznego wpływowego miliardera ( najlepiej zza granicy), który sponsorowałby pensje zarządu, opłacał happeningi, demonstracje (wiadomo, że dowóz demontrantów kosztuje, tak jak sprzęt do protestowania) ale również wywierał finansowy nacisk na media, by zapraszać członków ruchu RLM do radia/tv.

Jakby co to mogę stanąć na czele takiego ruchu, i oczywiście obstawić stanowiskami w zarządzie ludzi z wykopu. Potrzebni będą również rzecznicy praw #!$%@? rozstawieni we wszystkich województwach, by na bieżąco monitorować sytuację wszystkich przegrywów w polsce, i reagować na szkalowanie ze strony normictwa.

Oczywiście moje intencje pozostają dobroduszne, i bezinteresowne, to nie jest tak, że chciałbym się obłowić jak #!$%@? na jakiejś podejrzanej akcji.

Co wy na to?

#przegryw #przemyslenia #pomyslnabiznes
  • 15