Wpis z mikrobloga

Jak podaje Corriere del Mezzogiorino, Piotr Zieliński zdał wczoraj egzamin z języka włoskiego na poziomie B2, aby uzyskać włoskie obywatelstwo.
Środkowy pomocnik wiąże swoją przyszłość właśnie z Włochami (w końcu gra tam prawie 10 lat) i chce, aby jego dziecko, które niedługo przyjdzie na świat również takie obywatelstwo posiadało

#seriea #reprezentacja
K.....i - Jak podaje Corriere del Mezzogiorino, Piotr Zieliński zdał wczoraj egzamin ...

źródło: comment_1614420915bWycacT5gmJXAusE75cZER.jpg

Pobierz
  • 137
  • Odpowiedz
Sam mieszkam od lat zagranicą i nie zrobiłbym dziecku krzywdy, każąc mu przyjąć polskie obywatelstwo.

Moje #!$%@? polskie geny wystarczą aż nadto. xD


@Tehnikolor: Jak ja lubie takich zakompleksionych podludzi gardzących sobą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rpiro Tylko Ty w przeciwieństwie do Ziela nie masz kilku baniek euro za sezon. Chyba nie sądzisz że on nie bierze takich rzeczy pod uwagę przy tym gdzie będzie na stałe mieszkał xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@LeCoulte: on nie, ale mówimy o perspektywie życia dla jego dzieci czy nawet wnuków, a te jak dla mnie są dużo lepsze w naszym kraju
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: czy ty jestes jednym z tych „ale to nie byla prawdziwa prawica”? #!$%@? 24h we wszystko co nie jest ich elektoratem a potem zdziwienie ze ludzie nie chca byc indentyfikowani z tym krajem?
  • Odpowiedz
@GRzA6969: Piłkarz. Ale przynajmniej tyle oleju ma ze do lachę na tym grajdole kładzie. Choć akurat we Włoszech to raczej lepiej nie jest. Ładniej i smaczniej tak, ale poza tym...
  • Odpowiedz