Wpis z mikrobloga

@Eustachiusz: Szef perfumeryjnych marek Montale i Mancera spędził w zeszłym tygodniu trzy pracowite dni w Moskwie. Uczestniczył w otwarciu stanowiska Montale w popularnym rosyjskim domu towarowym TSUM, miał sesję fotograficzną i autografów w mekce moskiewskich hipsterów "Tsvetnoy Central Market" oraz otworzył największy w Rosji butik Montale w jednym ze stołecznych centrów handlowych. Biorąc pod uwagę jego napięty grafik oraz ilość osób chcących osobiście poznać i porozmawiać z Pierrem Montale, czas na
@Eustachiusz: powiedziałbym, że trochę "śmieszne" marki. Wydają całą masę perfum każdego roku, a godne uwagi jest tak na oko <10% z nich. Toteż ciężej mieć ochotę poznawać kolejne "nowości".
@Eustachiusz: o jaką aferę chodzi? Pamiętam że kiedyś powątpiewano czy ktoś taki jak Pierr Montale rzeczywiście istnieje i komponuje perfumy. Wydaje mi się że nie ma to większego znaczenia, bo wiele marek wypuszcza perfumy bez nazwisk autorów albo robią to jakieś przydupasy mistrzów jak Morillas, którego nazwiskiem sygnuje się już chyba nawet piwa kraftowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja osobiście nie lubię Montale/Mancery bo większość zapachów jest
Szef perfumeryjnych marek Montale i Mancera spędził w zeszłym tygodniu trzy pracowite dni w Moskwie. Uczestniczył w otwarciu stanowiska Montale w popularnym rosyjskim domu towarowym TSUM, miał sesję fotograficzną i autografów w mekce moskiewskich hipsterów "Tsvetnoy Central Market" oraz otworzył największy w Rosji butik Montale w jednym ze stołecznych centrów handlowych. Biorąc pod uwagę jego napięty grafik oraz ilość osób chcących osobiście poznać i porozmawiać z Pierrem Montale, czas na wywiad był
EVGENIYA: A więc potwierdza Pan, że we wszystkich perfumach Montale i Mancera występuje naturalny agar?

PIERRE: Tak, naturalny.

EVGENIYA: To dziwne, porównywałam wiele naturalnych olejków oudowych z materiałami syntetycznymi i akordy oudu w Pana dziełach pachną raczej jak pewien syntetyczny surowiec...

PIERRE: Taaak, niekiedy sięgamy po syntetyki.

naturalny oud no scam 100% legit my friend