Wpis z mikrobloga

@ozomidaf: Nie zamierzasz dalej dyskutować, bo napisałeś stygmatyzujący idiotyzm i nie umiesz się z tego wybronić. Zamiast brnąć dalej można czasem po prostu przyznać się do błędu.

Znam trzy osoby z zespołem Tourette'a i w przypadku każdej z nich taka opinia jest krzywdząca. Semantyka nie ma tu nic do rzeczy, po prostu piszesz o czymś, o czym nie masz pojęcia.
  • Odpowiedz
Co było nie było nie było clou mojej wypowiedzi, więc broniąc uciśnionych, których nikt nie uciska odwracasz kota ogonem i pomijasz główny wątek o tym, że Obajtkowi przypisuje się zespół Touretta bo przeklina spłycając tym samym powagę tego zaburzenia. Ale ważniejsze, że ja się mylę niż, że publiczne szczekaczki PiSu dają dużo gorszy przekaz do mediów - prawda?


@ozomidaf: Nie zauważyłam, że edytowałeś wpis. Tak, jestem oburzona sytuacją z Objatkiem,
  • Odpowiedz
@misja_ratunkowa: Czepianie się słówek i semantyki to idealna taktyka lewicy do rozpieprzania jakiejkolwiek dyskusji. Dokładnie tak samo jak czepianie się koszulki z cyckami anime u inżyniera, który posadził sondę na lecącej komecie i oskarżanie go o seksizm.

Jesteś idealnym przykładem dlaczego lewica to zło, które nigdy nie powinno mieć miejsca w przestrzeni publicznej. Z błahej sprawy robisz wielkie halo bo się ktoś MÓGŁ poczuć urażony. Ale nie TY - chyba,
  • Odpowiedz
Ty jesteś upośledzony umysłowo. Ale ciesz się przynajmniej nie masz Touretta.


@ozomidaf: Tak się składa, że mam. I najwyraźniej wiem o tym zaburzeniu trochę więcej, niż Ty.
Trochę za łatwo przychodzi Ci obrażanie rozmówcy.
  • Odpowiedz
Czepianie się słówek i semantyki to idealna taktyka lewicy do rozpieprzania jakiejkolwiek dyskusji. Dokładnie tak samo jak czepianie się koszulki z cyckami anime u inżyniera, który posadził sondę na lecącej komecie i oskarżanie go o seksizm.


Jesteś idealnym przykładem dlaczego lewica to zło, które nigdy nie powinno mieć miejsca w przestrzeni publicznej. Z błahej sprawy robisz wielkie halo bo się ktoś MÓGŁ poczuć urażony. Ale nie TY - chyba, że masz zespół Touretta? To więcej luzu tak czy inaczej polecam. A i tak jestem przekonany, że nie masz.

Po prostu robisz typowe VIRTUE SIGNALING, które każdy normalny i nieupośledzony(w sensie potocznym u_u) człowiek ma w dupie. I każdy normalny człowiek uśmiechnął się i zaplusował mój post, a ty - nienormalny oderwany od rzeczywistości SJW - drzesz tu koty o czapkę śliwek.


@ozomidaf: Dostrzeganie afery i "wielkiego halo", a na dodatek afiliacji politycznych, w sytuacji, gdy ktoś spokojnie i rzeczowo zwrócił Ci uwagę, wcale nie negując przy tym sensu reszty Twojego wpisu, to już chyba jakiś objaw
  • Odpowiedz
@Majk_: przecież chorobowe kompulsywne przeklinanie wygląda tak:

no i poszedłem do sklepu (k---a!) kupić jajka (p------e!) od (c--a! c--j!) sprzedawcy


a nie tak

no i poszedłem do tego j------o sklepu kupić k---a p--------e jajka od tej cipy, od tego c-------o sprzedawcy
  • Odpowiedz