Wpis z mikrobloga

Mirki z #samochody porównałem sobie wyliczenia ubezpieczeń OC+AC z LINK4 (obecne) VS AXA. W AXA wyszło mi 400zł taniej.
Przeczytałem uważnie OWU, i nie znalazłem 'pułapek'.
Dodam jeszcze że Link4 oferuje wersje kosztorys a AXA już warsztat (czyli lepiej a taniej). Czy ja czegoś tu nie widzę? Nie chce się władować na minę. Aha, reszta dodatków w miarę podobna (zakres AC, NNW, opony, holowanie, etc)

#link4 vs #axa #ubezpieczenia
Poldek0000 - Mirki z #samochody porównałem sobie wyliczenia ubezpieczeń OC+AC z LINK4...

źródło: comment_1614332236DD1PjyJGEq5wUsYyY353PF.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jadalny_kasztan: wariant warsztat w Link4 jest chyba o 700zł droższy - porównałem propozycje LInk4 (przedłużenie ubezpieczenia) z wynikiem z rankomat.pl (sorki za kryptoreklamę)
Opcja z AXA jest zadziwiająco dobra (a że jestem nieufny na takie okazje szukam możliwych kruczków)
  • Odpowiedz
@Poldek0000: Bez zaglądania w OWU - masz też istotne różnice w zakresie AC, dodatki również się od siebie różnią. Skonsultuj się z pracownikiem rankomatu, na pewno z przyjemnością wyjaśnią Ci na czym dokładnie polegają różnice.
  • Odpowiedz
@jadalny_kasztan: rankomat tylko mnie 'naprowadził' - miałem już rozmowy z Link4 i AXA. To co na screenie to 'najlepsze' co udało mi się wytargować...
Chodzi mi bardziej o to czy AXA coś ukrywa... Jakieś ciche niedopowiedzenie w OWU, ale nie wygląda na to. IMHO wybór jest oczywisty = zmienię na AXA.
  • Odpowiedz
O bym nigdy nie musiał sprawdzać czy to lipne ubezpieczenie czy nie... ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Poldek0000: to Ci od razu mówię, żebyś w razie czego zbierał już dokumentację wszystkiego co robisz z samochodem, porób dużo zdjęć
  • Odpowiedz
@Poldek0000: Wszystko co masz, kazdy przeglad, kazda naprawa, dokumentacja napraw sprzed zakupu jesli nie jestes pierwszym wlascicielem itp. Jesli cos sie stanie, to w ogole nie wierz w to co Ci pisza tylko idz do niezaleznego rzeczoznawcy.
  • Odpowiedz
@Poldek0000: Ja rozwiązałem sprawę trochę inaczej. Jak zadzwonili do mnie z Link4 w sprawie przedłużenia umowy, to im powiedziałem, że zmieniam wariant na wyższy. Podałem dokładnie te same warunki, co proponowała mi AXA - oczywiście wyszło bardzo drogo. No to powiedziałem od razu, że konkurencja mi proponuje tyle i tyle na tych samych warunkach i jeśli nie przedstawi lepszej oferty, to nie mamy o czym rozmawiać ( ͡° ͜
  • Odpowiedz